Affordable accommodation in Barcelona

Przystępne lokum

Zarezerwowałeś tani lot na weekend w Barcelonie i teraz szukasz odpowiedniego dla siebie zakwaterowania? Poniżej znajduje się krótki przewodnik, w którym można znaleźć kilka użytecznych rad, jak obniżyć koszty, zatrzymując się w Barcelonie i jak znaleźć przystępne lokum dla siebie.

Znajdź swój nocleg już teraz!

Rodzaje zakwaterowania w Barcelonie

Hostele są oczywiście bardzo tanie, zwłaszcza że można też znaleźć prawdziwe okazje. Oferują różnorodne udogodnienia, takie jak darmowe śniadanie, pościel i ręczniki, Internet i inne. To także świetna okoliczność do spotykania ludzi, jednakże można tam odczuwać brak prywatności i mieć kłopoty ze snem, w zależności od tego, z jaką liczbą osób dzieli się pomieszczenie.

Kemping może stanowić dobrą opcję, jeśli chcesz pozostać w kontakcie z naturą. To również tani wybór. Pomimo że większość miejsc kempingowych znajduje się poza miastem, niektóre oferują darmowy transport autobusów. Chcąc jednak pozostać w Barcelonie i mieć szybki dostęp do najważniejszych punktów w mieście, niekoniecznie jest to najlepszy wybór.

Apartamenty są tańsze w porównaniu do hoteli i oferują więcej prywatności. Przy okazji można także zaoszczędzić pieniądze, testując tradycyjne hiszpańskie przepisy i przygotowując posiłki samodzielnie. Mieszkanie może być świetną opcją, ponieważ sprzyja zarówno doświadczaniu wspaniałego życia w Barcelonie, a także, w tym samym czasie, oszczędzaniu pieniędzy.

Pokój w mieszkaniu to dobra alternatywa dla tych, którzy poszukują czegoś tańszego niż apartament, ale jednocześnie innego niż hostel. To doskonała okazja, żeby poznawać ludzi, a zarazem dysponować prywatną przestrzenią, w której można się zrelaksować.

apartment

Tani pokój do wynajęcia, Barcelona

Od 337€ / MIESIĄC

p18hso1s5k1b8ud161rf81rp3q485

p18i75930i9di1q471ng9a4v1ep75

Polish

Miejsca

Przebywanie w samym centrum Barcelony, w takich obszarach jak Las Ramblas czy Dzielnica Gotycka w Ciutat Vella może być kosztowne. Szczęściarze z pewnością znajdą jakieś okazje, jednak taniej będzie szukać zakwaterowania w mniej centralnych miejscach, takich jak Les Corts, Sants czy Badalona. Są one nie tylko tańsze, ale może się okazać, że również pozwolą odkryć więcej zakątków miasta niż przebywając w samym centrum.

Inne rady, jak zaoszczędzić 

Gdy zarezerwujesz już tanie zakwaterowanie, przeczytaj poniższe rady, które pomogą Ci zredukować koszty, ciesząc się jednocześnie w pełni wszystkim tym, co Barcelona ma do zaoferowania. Nie musisz wydać fortuny na zwiedzanie głównych osobliwości miasta. Wiele z atrakcji jest darmowych, w tym Las Ramblas, Plac Kataloński, Park Ciutadella czy Sants-Montjuic. Również niektóre muzea można odwiedzić, nie płacąc za wstęp, w pierwszą niedzielę każdego miesiąca, włączając w to muzeum Picassa. W trakcie miesięcy letnich jest także wiele darmowych festiwali, których nie można pominąć, w tym spektakularne święto dzielnicy Gracia. Nie musisz martwić się o swój budżet, poszukując zakwaterowania w Barcelonie. Znalezienie taniego mieszkania jest zaskakująco proste. Przekonaj się o tym, odwiedzając naszą stronę internetową.

Przestronny pokój jednoosobowy blisko kościoła Sagrada Familia

Od 415€ / MIESIĄC

p17hh6rpg91lpsqjj5urvkn1cos8

p17hh6rpg91ldq1c1l1p751q4k1t3g7

p17hh6rpg81rj3klf1nd3d0h1mon4

Polish

view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map arc de triomf

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top