Affordable accommodation in Barcelona

Przystępne lokum

Zarezerwowałeś tani lot na weekend w Barcelonie i teraz szukasz odpowiedniego dla siebie zakwaterowania? Poniżej znajduje się krótki przewodnik, w którym można znaleźć kilka użytecznych rad, jak obniżyć koszty, zatrzymując się w Barcelonie i jak znaleźć przystępne lokum dla siebie.

Znajdź swój nocleg już teraz!

Rodzaje zakwaterowania w Barcelonie

Hostele są oczywiście bardzo tanie, zwłaszcza że można też znaleźć prawdziwe okazje. Oferują różnorodne udogodnienia, takie jak darmowe śniadanie, pościel i ręczniki, Internet i inne. To także świetna okoliczność do spotykania ludzi, jednakże można tam odczuwać brak prywatności i mieć kłopoty ze snem, w zależności od tego, z jaką liczbą osób dzieli się pomieszczenie.

Kemping może stanowić dobrą opcję, jeśli chcesz pozostać w kontakcie z naturą. To również tani wybór. Pomimo że większość miejsc kempingowych znajduje się poza miastem, niektóre oferują darmowy transport autobusów. Chcąc jednak pozostać w Barcelonie i mieć szybki dostęp do najważniejszych punktów w mieście, niekoniecznie jest to najlepszy wybór.

Apartamenty są tańsze w porównaniu do hoteli i oferują więcej prywatności. Przy okazji można także zaoszczędzić pieniądze, testując tradycyjne hiszpańskie przepisy i przygotowując posiłki samodzielnie. Mieszkanie może być świetną opcją, ponieważ sprzyja zarówno doświadczaniu wspaniałego życia w Barcelonie, a także, w tym samym czasie, oszczędzaniu pieniędzy.

Pokój w mieszkaniu to dobra alternatywa dla tych, którzy poszukują czegoś tańszego niż apartament, ale jednocześnie innego niż hostel. To doskonała okazja, żeby poznawać ludzi, a zarazem dysponować prywatną przestrzenią, w której można się zrelaksować.

apartment

Tani pokój do wynajęcia, Barcelona

Od 337€ / MIESIĄC

p18hso1s5k1b8ud161rf81rp3q485

p18i75930i9di1q471ng9a4v1ep75

Polish

Miejsca

Przebywanie w samym centrum Barcelony, w takich obszarach jak Las Ramblas czy Dzielnica Gotycka w Ciutat Vella może być kosztowne. Szczęściarze z pewnością znajdą jakieś okazje, jednak taniej będzie szukać zakwaterowania w mniej centralnych miejscach, takich jak Les Corts, Sants czy Badalona. Są one nie tylko tańsze, ale może się okazać, że również pozwolą odkryć więcej zakątków miasta niż przebywając w samym centrum.

Inne rady, jak zaoszczędzić 

Gdy zarezerwujesz już tanie zakwaterowanie, przeczytaj poniższe rady, które pomogą Ci zredukować koszty, ciesząc się jednocześnie w pełni wszystkim tym, co Barcelona ma do zaoferowania. Nie musisz wydać fortuny na zwiedzanie głównych osobliwości miasta. Wiele z atrakcji jest darmowych, w tym Las Ramblas, Plac Kataloński, Park Ciutadella czy Sants-Montjuic. Również niektóre muzea można odwiedzić, nie płacąc za wstęp, w pierwszą niedzielę każdego miesiąca, włączając w to muzeum Picassa. W trakcie miesięcy letnich jest także wiele darmowych festiwali, których nie można pominąć, w tym spektakularne święto dzielnicy Gracia. Nie musisz martwić się o swój budżet, poszukując zakwaterowania w Barcelonie. Znalezienie taniego mieszkania jest zaskakująco proste. Przekonaj się o tym, odwiedzając naszą stronę internetową.

Przestronny pokój jednoosobowy blisko kościoła Sagrada Familia

Od 415€ / MIESIĄC

p17hh6rpg91lpsqjj5urvkn1cos8

p17hh6rpg91ldq1c1l1p751q4k1t3g7

p17hh6rpg81rj3klf1nd3d0h1mon4

Polish

view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map arc de triomf

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top