Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Kemping w Barcelonie
campingfeat

Kemping w Barcelonie

Kemping zapewnia zabawę i tanie wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Kemping w Barcelonie to świetna opcja ze względu na słoneczną i łagodną pogodę w ciągu roku. Rodziny z małymi dziećmi mogą wykorzystać fantastyczny kemping wakacyjny oferujący ogromny wachlarz udogodnień i rozrywkę dla dzieci na wiele godzin. Poszukiwanie odpowiedniego miejsca na kemping może być przytłaczające z powodu liczby miejsc kempingowych. Dla ułatwienia przygotowano ten przewodnik. Wyszczególniono również najistotniejsze sprawy, które trzeba sobie uświadamiać podczas rezerwowania kempingu.

Gdzie?

Wiele kempingów znajduje się w okolicach otaczających Barcelonę. Dwa najbliższe są wzdłuż wybrzeża. Kemping Tres Estrellas mieści się na południu Barcelony, a kemping Masnou na północy miasta. Stowarzyszenie Kempingów oferuje szeczółową listę miejsc kempingowych w regionie i dostarcza informacji na temat dostępnego wyposażenia.

Punkty do rozważenia

Przede wszystkim ważne jest podjęcie decyzji, gdzie chcesz zostać i czy wolisz miejsce przy wybrzeżu czy raczej śródlądowe, na wsi. Chciałbyś zatrzymać się w namiocie, przyczepie kempingowej, domu wypoczynkowym czy samochodzie kempingowym? Przyczepy oferują dodatkowo komfort taki, jak kuchnia i pokój, podczas gdy namiot stanowi raczej tańszą alternatywę.

Transport

Mając wybór miejsc kempingowych, dowiedz się, jak daleko znajdują się one od Barcelony i sprawdź możliwości transportowe do miasta. W zależności od tego, jak często chcesz odwiedzać Barcelonę, niektóre z kempingów oferują darmowe przejazdy do miasta, jak również innych okolicznych miejsc. Jeżeli chciałbyś odkryć życie nocne Barcelony, warto wcześniej sprawdzić, do której godziny w nocy działa transport, jak daleko znajduje się przystanek oraz jakie zasady panują na konkretnym kempingu. Nie chcesz przecież maszerować późno w nocy, by odnaleźć swój namiot!

Udogodnienia na kempingu

Gdy już zdecydujesz, który kemping chcesz zarezerwować, pamiętaj również o szerokiej gamie oferowanych udogodnień podczas Twojego pobytu:

– parking

– gorące prysznice

– pościel i ręczniki

– udogodnienia dla dzieci, przebieralnia

– Wi-Fi

– basen

– rozrywka – to istotne przede wszystkim w przypadku rodzin z dziećmi, aby nie narażać ich na zgorszenie

– sprzęt sportowy

– supermarkety

– pozwolenie na przyjazd za zwierzętami.

Kemping w Barcelonie może być świetną rozrywką dla całej rodziny, ale wymaga drobiazgowego rozważenia przed rezerwacją. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci przy wyborze idealnego miejsca kempingowego na wakacje w Barcelonie. Jeżeli jednak chciałbyś spędzić tyle czasu, ile tylko możliwe w Barcelonie, wynajęcie mieszkania może być lepszą i tańszą opcją niż Ci się wydaje! Sprawdź stronę internetową Barcelona Home, aby uzyskać więcej informacji.

view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top