Home / Wszystko o Barcelonie / Kemping w Barcelonie
campingfeat

Kemping w Barcelonie

Kemping zapewnia zabawę i tanie wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Kemping w Barcelonie to świetna opcja ze względu na słoneczną i łagodną pogodę w ciągu roku. Rodziny z małymi dziećmi mogą wykorzystać fantastyczny kemping wakacyjny oferujący ogromny wachlarz udogodnień i rozrywkę dla dzieci na wiele godzin. Poszukiwanie odpowiedniego miejsca na kemping może być przytłaczające z powodu liczby miejsc kempingowych. Dla ułatwienia przygotowano ten przewodnik. Wyszczególniono również najistotniejsze sprawy, które trzeba sobie uświadamiać podczas rezerwowania kempingu.

Znajdź swój nocleg już teraz!

Gdzie?

Wiele kempingów znajduje się w okolicach otaczających Barcelonę. Dwa najbliższe są wzdłuż wybrzeża. Kemping Tres Estrellas mieści się na południu Barcelony, a kemping Masnou na północy miasta. Stowarzyszenie Kempingów oferuje szeczółową listę miejsc kempingowych w regionie i dostarcza informacji na temat dostępnego wyposażenia.

Punkty do rozważenia

Przede wszystkim ważne jest podjęcie decyzji, gdzie chcesz zostać i czy wolisz miejsce przy wybrzeżu czy raczej śródlądowe, na wsi. Chciałbyś zatrzymać się w namiocie, przyczepie kempingowej, domu wypoczynkowym czy samochodzie kempingowym? Przyczepy oferują dodatkowo komfort taki, jak kuchnia i pokój, podczas gdy namiot stanowi raczej tańszą alternatywę.

Transport

Mając wybór miejsc kempingowych, dowiedz się, jak daleko znajdują się one od Barcelony i sprawdź możliwości transportowe do miasta. W zależności od tego, jak często chcesz odwiedzać Barcelonę, niektóre z kempingów oferują darmowe przejazdy do miasta, jak również innych okolicznych miejsc. Jeżeli chciałbyś odkryć życie nocne Barcelony, warto wcześniej sprawdzić, do której godziny w nocy działa transport, jak daleko znajduje się przystanek oraz jakie zasady panują na konkretnym kempingu. Nie chcesz przecież maszerować późno w nocy, by odnaleźć swój namiot!

Udogodnienia na kempingu

Gdy już zdecydujesz, który kemping chcesz zarezerwować, pamiętaj również o szerokiej gamie oferowanych udogodnień podczas Twojego pobytu:

– parking

– gorące prysznice

– pościel i ręczniki

– udogodnienia dla dzieci, przebieralnia

– Wi-Fi

– basen

– rozrywka – to istotne przede wszystkim w przypadku rodzin z dziećmi, aby nie narażać ich na zgorszenie

– sprzęt sportowy

– supermarkety

– pozwolenie na przyjazd za zwierzętami.

Kemping w Barcelonie może być świetną rozrywką dla całej rodziny, ale wymaga drobiazgowego rozważenia przed rezerwacją. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci przy wyborze idealnego miejsca kempingowego na wakacje w Barcelonie. Jeżeli jednak chciałbyś spędzić tyle czasu, ile tylko możliwe w Barcelonie, wynajęcie mieszkania może być lepszą i tańszą opcją niż Ci się wydaje! Sprawdź stronę internetową Barcelona Home, aby uzyskać więcej informacji.

view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

wszystko-o-barcelonie activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top