room

Pokój w mieszkaniu

Wynajmowanie pokoju we współdzielonym mieszkaniu jest nie tylko tanie, ale to również dobry sposób, aby poznać ludzi i w pełni zanurzyć się w stylu życia Barcelony. To świetna opcja dla studentów przyjeżdżających na studia na semestr lub dwa czy też jednostek lub par odwiedzających miasto na krótszy okres. Poniżej znajduje się kilka podręcznych rad i wskazówek, o których warto pamiętać, rezerwując pokój w mieszkaniu, aby cieszyć się bezstresowym pobytem w Barcelonie.

Znajdź swój nocleg już teraz!

Pokój

Ważne jest, aby sprawdzić, czy pokój został zaopatrzony we wszystko, czego potrzebujesz podczas pobytu. Jeżeli jesteś studentem, istotną rzeczą będzie biurko. Dobrym pomysłem jest także sprawdzenie, czy można zamknąć pokój na klucz, aby mieć pewność, że Twoje osobiste rzeczy są bezpieczne podczas Twojej nieobecności i odkrywania Barcelony. Pokój jest wewnętrzny czy zewnętrzny? Jeżeli zewnętrzny, może zaoferować więcej światła, ale trzeba pamiętać, że hałas będzie większy, gdy pomieszczenie znajduje się przy głównej ulicy. Jeśli posiadasz luksus przygotowywania samodzielnie tapas i spędzania wolnego czasu z innymi współlokatorami, dobrze wiedzieć, czy masz dostęp do kuchni i salonu. Jeżeli w apartamencie mieszka właściciel, możesz nie mieć dostępu do pokoju dziennego.

student flats

Przestronny pokój jednoosobowy blisko kościoła Sagrada Familia

Od 415€ / MIESIĄC

p17hh6rpg91lpsqjj5urvkn1cos8

p17hh6rpg91ldq1c1l1p751q4k1t3g7

Polish

Apartament

Następną rzeczą, jaką trzeba zrobić po obejrzeniu pokoju, jest zastanowienie się nad apartamentem i współlokatorami. Co do apartamentu, dowiedz się, jak wiele łazienek się w nim znajduje w zależności od liczby pokoi i ludzi. Przecież nie chcesz czekać kilku godzin w kolejce, aby wziąć poranny prysznic! Sprawdź, jakie możliwości transportowe oferuje okolica i jaka jest odległość do najbliższej stacji metra czy przystanków autobusowych. Jeżeli apartament mieści się na siódmym piętrze, to czy jesteś przygotowany do wchodzenia w górę po schodach czy może wolałbyś, aby w budynku była winda?

Dowiedz się, kto mieszka w mieszkaniu – czy to studenci czy osoby zatrudnione, czy są w podobnym wieku i w jakich językach mówią. W niektórych apartamentach właściciel mieszka w mieszkaniu, co może również stanowić dodatkową zaletę, by odświeżyć swój hiszpański. Takie osoby mogą także dać cenne wskazówki dotyczące najlepszych miejsc, które warto odwiedzić. Jeżeli zostajesz w Barcelonie na dłuższy okres, sprawdź apartament przed rezerwacją, aby lepiej poznać zarówno mieszkanie, jak i lokatorów żyjących w nim. Najlepszą porą na to będzie wieczór, ponieważ wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że wszyscy mieszkańcy są w domu.

apartment

Cosmopolitan Apartamenty, Barcelona

Od      91€ / NOC

p19kfiv29arpg10p31it31idj14fq7

p19kfiv29a9an1doc1efk16ut1l7m8

p19kfiv29c1ks74dsnko14a65ad

License : HUTB-002182

Polish

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Lokalizacja może oznaczać wszystko i zrobić ogromną różnicę, jeśli chodzi o poruszanie się po mieście. Studenci raczej preferują zakwaterowanie w pobliżu Les Corts z powodu bliskości tego miejsca do uniwersytetu i tańszych mieszkań w tej okolicy niż w centrum. Odwiedzając apartament, dobrym pomysłem jest sprawdzenie otaczającego go obszaru co do miejskich udogodnień, takich jak supermarkety, bary i restauracje. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź tę stronę internetową.

Wynajmowanie pokoju we współdzielonym apartamencie może być świetną okolicznością, aby poznać nowych przyjaciół i doświadczyć, co oznacza życie w oszałamiającej Barcelonie, a wszystko to w przystępnej cenie. Jeżeli chcesz znaleźć własny pokój w apartamencie w Barcelonie, odwiedź naszą stronę internetową.

 view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map sant pau

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top