Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Wynajęcie willi w Barcelonie
Villas in Barcelona

Wynajęcie willi w Barcelonie

Jeżeli chcesz podarować sobie odrobinę luksusu w trakcie wakacji , dobrą opcją będzie wynajęcie willi w Barcelonie. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące tego, co warto rozważyć, kiedy rezerwuje się willę w Barcelonie.

Przed wynajęciem willi…

Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, że większość willi w Barcelonie znajduje się na peryferiach miasta i dlatego też trudno będzie znaleźć jakąś w bardzo centralnej lokalizacji miasta, blisko Las Ramblas czy Placu Katalońskiego. Jednakże dobrze zatrzymać się w bardziej spokojnej i cichej okolicy, a przy okazji przebywać w pobliżu pięknych parków, takich jak Parc Guell. Jeżeli planujesz regularnie odwiedzać centrum, sprawdź najbliższe połączenia transportowe. System transportu w Barcelonie działa bardzo efektywnie i regularnie, dlatego nie powinien sprawić problemów. Ponadto bilety są bardzo tanie, szczególnie w porównaniu do innych większych miast europejskich.

Spektakularny dom z basenem i ogrodem na Montjuic

Od      130€ / NOC

p185pl0akructj8dvdcln71ggq5

p185pl0akq1bcj1r3jraqarvekn4

p180bmsacs1td9kb8104q4u981e5

Jeżeli chodzi natomiast o samą willęprzed rezerwacją sprawdź wszystkie oferowane udogodnienia, włącznie z klimatyzacją, jeżeli spędzasz w Barcelonie lato, Internetem i sprzętami kuchennymi. Prawdziwą atrakcją i dodatkową luksusową częścią wakacji będzie basen. Może on okazać się idealnym miejscem, żeby się zrelaksować i wyciszyć po długim i gorącym dniu zwiedzania miasta. Willa to szczyt luksusu podczas wakacji i zapewnienie idealnego zakwaterowania, mieszkania ze stylem. Jeżeli uwzględnisz powyższe informacje, bez wątpienia będziesz cieszyć się fantastycznymi wakacjami w swoim nowo znalezionym domu. Aby uzyskać więcej informacji lub pomoc przy znalezieniu zakwaterowania w Barcelonie, odwiedź naszą stronę internetową.

License : HUTB-009161

Polish

view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map barceloneta premium

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top