Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Zakwaterowanie w Barcelonie
accommodation

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zaletą Barcelony jest to, że oferuje ona duży wybór opcji zakwaterowania. Trudność polega na wyborze tej najodpowiedniejszej. Warto zatem prześledzić dobre i złe strony każdego z typów i wybrać najlepsze zakwaterowanie w Barcelonie.

Apartamenty

Wynajmowanie apartamentu może zagwarantować więcej prywatności z komfortem domowych warunków. Ponadto, jeżeli podróżujesz z rodziną czy większą grupą przyjaciół, wydaje się to być wiele tańsze niż zatrzymanie się w hotelu. Możliwe, że posiłki nie będą Ci dostarczane, ale w zamian będziesz mieć możliwość samodzielnego przygotowania ich lub korzystania ze świetnych restauracji w Barcelonie.

apartment

Cosmopolitan apartamenty, Barcelona

Od      91€ / NOC

p19kfiv29arpg10p31it31idj14fq7

p19kfiv29a9an1doc1efk16ut1l7m8

p19kfiv29c1ks74dsnko14a65ad

License : HUTB-002182

Polish

Współdzielenie pokoju w apartamencie

Jeżeli podróżujesz samodzielnie lub z partnerem, pokój w apartamencie jest świetną i przystępną opcją. Zapewnia to własną przestrzeń, a przy okazji wciąż daje szansę poznania nowych ludzi w trakcie pobytu.

Jednoosobowy pokój w dzielnicy gracia w Barcelonie

Od 346€ / MIESIĄC

p17u5nlvnpnbspds17181pdk1g13g

p17u5nlvnnq5d1k9oo7g1vf71vvm9

Polish

Hostele lub hotele

Hotele mogą być bardzo drogie, ale jeśli zostajesz w jakimś przez kilka nocy, stanowi to wygodne rozwiązanie w trakcie podróży, oferujące wiele dodatkowych korzyści, takich jak dostęp do siłowni, obsługa pokoju czy recepcja czynna 24 godziny na dobę. Hostele stanowią tańszą opcję, a niektóre nawet mogą zapewnić takie możliwości, jak bezpłatny Internet i śniadanie. Jednakże, jeżeli zatrzymujesz się we wspólnej sali, niedogodnością może być brak prywatności i swojej własnej przestrzeni.

hotel

Kemping

Świetną zabawę z rodziną lub przyjaciółmi może zaoferować kemping. Jako że wiele z miejsc kempingowych mieści się za miastem, niektóre z nich oferują bezpłatne autobusy do miasta. Na szczęście istnieje bogata oferta zakwaterowaniaw Barcelonie. Wszystko, co musisz zrobić, to jedynie zdecydować, którą z opcji wybrać, aby nie tracić czasu na poszukiwania zakwaterowania w trakcie pobytu. Barcelona-Home może pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca, oferując wspaniałe pokoje w mieszkaniach, domy i apartamenty do wynajęcia w Barcelonie.

 view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map3

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top