Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Zakwaterowanie w Barcelonie
accommodation

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zaletą Barcelony jest to, że oferuje ona duży wybór opcji zakwaterowania. Trudność polega na wyborze tej najodpowiedniejszej. Warto zatem prześledzić dobre i złe strony każdego z typów i wybrać najlepsze zakwaterowanie w Barcelonie.

Apartamenty

Wynajmowanie apartamentu może zagwarantować więcej prywatności z komfortem domowych warunków. Ponadto, jeżeli podróżujesz z rodziną czy większą grupą przyjaciół, wydaje się to być wiele tańsze niż zatrzymanie się w hotelu. Możliwe, że posiłki nie będą Ci dostarczane, ale w zamian będziesz mieć możliwość samodzielnego przygotowania ich lub korzystania ze świetnych restauracji w Barcelonie.

apartment

Cosmopolitan apartamenty, Barcelona

Od      91€ / NOC

p19kfiv29arpg10p31it31idj14fq7

p19kfiv29a9an1doc1efk16ut1l7m8

p19kfiv29c1ks74dsnko14a65ad

License : HUTB-002182

Polish

Współdzielenie pokoju w apartamencie

Jeżeli podróżujesz samodzielnie lub z partnerem, pokój w apartamencie jest świetną i przystępną opcją. Zapewnia to własną przestrzeń, a przy okazji wciąż daje szansę poznania nowych ludzi w trakcie pobytu.

Jednoosobowy pokój w dzielnicy gracia w Barcelonie

Od 346€ / MIESIĄC

p17u5nlvnpnbspds17181pdk1g13g

p17u5nlvnnq5d1k9oo7g1vf71vvm9

Polish

Hostele lub hotele

Hotele mogą być bardzo drogie, ale jeśli zostajesz w jakimś przez kilka nocy, stanowi to wygodne rozwiązanie w trakcie podróży, oferujące wiele dodatkowych korzyści, takich jak dostęp do siłowni, obsługa pokoju czy recepcja czynna 24 godziny na dobę. Hostele stanowią tańszą opcję, a niektóre nawet mogą zapewnić takie możliwości, jak bezpłatny Internet i śniadanie. Jednakże, jeżeli zatrzymujesz się we wspólnej sali, niedogodnością może być brak prywatności i swojej własnej przestrzeni.

hotel

Kemping

Świetną zabawę z rodziną lub przyjaciółmi może zaoferować kemping. Jako że wiele z miejsc kempingowych mieści się za miastem, niektóre z nich oferują bezpłatne autobusy do miasta. Na szczęście istnieje bogata oferta zakwaterowaniaw Barcelonie. Wszystko, co musisz zrobić, to jedynie zdecydować, którą z opcji wybrać, aby nie tracić czasu na poszukiwania zakwaterowania w trakcie pobytu. Barcelona-Home może pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca, oferując wspaniałe pokoje w mieszkaniach, domy i apartamenty do wynajęcia w Barcelonie.

 view more apartments polish

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map3

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top