Home / Co nowego / Zwycięzcy European Holiday Home Award 2015
European-holiday-home-awards

Zwycięzcy European Holiday Home Award 2015

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż z zwyciężyliśmy w kategorii Best Pet Holiday Home (Najlepszy Wakacyjny Dom dla Zwierząt) w konkursie European Holiday Home Award oraz zakwalifikowaliśmy się do ścisłego finału kategorii dla najlepszego domu wakacyjnego Health & Wellness oraz domu wakacyjnego przyjaznego rodzinie. World Travel Awards stanowią impuls dla rozwoju światowego rynku turystycznego poprzez wyróżnianie oraz inspirowanie członków do ciągłego podnoszenia standardów ich produktów i usług. Każdego roku WTA nagradza wyróżniające się organizacje w najważniejszych sektorach turystyki.

Po raz pierwszy World Travel Award postanowiło wyróżnić wynajem wakacyjnych mieszkań w Europie. Celem The European Holiday Home Award było podkreślenie wagi tego sektora usług turystycznych w Europie. Za wybór nominowanych odpowiadają członkowie European trade associations. Wyróżnienia w The European Holiday Home Award przyznawano w siedmiu kategoriach: Green, Health&Wellness, Beach House, Family Friendly, European Capital and Unique Spot.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Kategorią, w której zwyciężyliśmy jest Best Pet Holiday Home. Nasz przyjazny zwierzętom dom z basenem jest otoczony zielenią i posiada wyjątkowe widoki, które sprawiają, że dom jest idealny dla rodzin czy grup przyjaciół, którzy chcą cieszyć się odprężającą, spokojną atmosferą. Zostaliśmy również finalistami kategorii Best Health and Wellness Holiday Home dzięki naszej willi z basenem i ogrodem w Montjuic. Willa tam posiada przestronny ogród wyposażony w parasole oraz leżaki, idealne by rozkoszowac się piękną pogodą słonecznego popołudnia. Doceniony został także nasz luksusowy dom rodzinny w kategorii Best Holiday Home family friendly. Największą zaletą tego domu są basen, teren przystosowany do grillowania, leżaki oraz parasole. Dom ten jest idealny, by rozkoszować się wyjątkowymi chwilami wraz z rodziną. 

Proces głosowania w tych kategoriach odbywał się online. Uprawnieni do głosowania byli kwalifikowani managerowie pracujący w branży turystycznej. Klienci korzystający z usług turystycznych mogli glosować na swoich faworytów zgodnie z kryteriami takimi jak: wygląd zewnętrzny, wygląd wewnętrzny, prezentacja, łatwość rezerwacji, czy udogodnienia. Ostateczny głos należał do członków The European Holiday Home Association z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Szkocji, Irlandii, Danii, Szwecji i Finlandii.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za zaufanie!

view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

map sant pau

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

co-nowego where-to-stay-pl wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top