Hostels in Barcelona

Hostele w Barcelonie

Jeżeli szukasz taniego zakwaterowania w Barcelonie – samodzielnego czy też z przyjaciółmi – hostel jest świetną opcją. Hostele w Barcelonie są z pewnością tanie i jest ich dostatek, ale najpierw trzeba rozważyć dobre i złe strony zatrzymania się w hostelu.

Znajdź swój nocleg już teraz!

Pozytywne

Oczywistym plusem jest to, że hostele są stosunkowo tanie i może wliczać się w cenę dodatkowe wyposażenie, takie jak darmowe śniadania, pościel, ręczniki, pranie i dostęp do Internetu. Hostel może być także świetnym i łatwym sposobem na spotykanie ludzi, którzy podzielają miłość i pasję podróżowania. Wiele hosteli organizuje obecnie mnóstwo różnych wydarzeń, takich jak salsa, wyjścia do barów czy całodzienne wycieczki do głównych atrakcji. To nie tylko pomoże Ci poznać Barcelonę, ale również sprawi wiele radości i zyskasz przy okazji nowych przyjaciół w tym samym czasie.

Tani pokój do wynajęcia, Barcelona

Od 337€ / MIESIĄC

p18hso1s5k1b8ud161rf81rp3q485

p18i75930i9di1q471ng9a4v1ep75

Polish

Niezbyt pozytywne

Nie oczekuj zbyt wiele prywatności w hostelu. Dla tych, którzy oczekują tego, nietóre hostele oferują pojedyncze albo podwójne pokoje (niektóre nawet z prywatną łazienką), których koszty wynoszą nieco więcej niż cena sali sypialnej. W sali sypialnej może być natomiast głośno. Możliwe, że wychodzący i przychodzący ludzie będą zakłócać spokojny sen. Jednakże większość hosteli prosi gości, aby zachowywali się cicho w środku nocy i troszczyli się o inne osoby, które dzielą z nimi sypialnię. Na wszelki wypadek warto wziąć zatyczki do uszu.

Kiedy postanowisz jednak, że hostel jest dla Ciebie, pamiętaj o następujących sprawach!

– Czy chcesz samodzielnie przygotowywać posiłki i w związku z tym potrzebujesz kuchni?

– Czy jest tam dostęp do Internetu? Czy znajdują się pościel i ręczniki? I czy są dostępne zabezpieczone schowki? Nie zapomnij wziąć ze sobą kłódki, abyś miał pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne podczas odkrywania Barcelony.

– Hostele mogą być naprawdę tanim i świetnym sposobem na spotykanie ludzi z całego świata. Sprawdź wcześniej, jakie udogodnienia są oferowane, abyś mógł jak najwięcej czerpać z wycieczki do tego spektakularnego miasta, jakim jest Barcelona!

Aby uzyskać więcej informacji o obszarach Barcelony, sprawdź stronę internetową.

Przytulny pokój jednoosobowy w mieszkaniu w pobliżu Parc de Montjuic

Room near Montjuic

Single room for rent

Room for rent

Polish

view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top