Home / Wszystko o Barcelonie / Najlepszy sklep Motorsport w Barcelonie
Najlepszy sklep Motorsport w Barcelonie Barcelona-Home

Najlepszy sklep Motorsport w Barcelonie

AFB Motorsport to międzynarodowa firma z siedzibą w Barcelonie, która sprzedaje różnorodne ubrania, sprzęt i pamiątki związane ze światem sportów motorowych. Założona w 2008 roku firma AFB stała się czołowym dostawcą sprzętu do sportów motorowych w Hiszpanii i jedną z wiodących marek sportów motorowych na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą wyścigowym, czy dopiero zaczynasz jeździć gokartami, AFB Motorsport ma wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele w sportach motorowych.

Historia

The Best Motorsport shop in Barcelona Barcelona Home

Projekt AFB Motorsport rozpoczął się w 2008 roku jako sklep poświęcony pomocy kierowcom na wszystkich poziomach. Od momentu otwarcia w 2008 roku dostarcza Hiszpanii najlepszy wybór kasków wyczynowych, stając się głównym dostawcą.

AFB Motorsport posiada ponad 10-letnie doświadczenie w komercjalizacji i dystrybucji produktów ze świata motoryzacji. Współpracuje również z niektórymi wiodącymi markami w sportach motorowych, takimi jak Alpinestars i Bell. Bez względu na to, czego potrzebujesz w sportach motorowych, AFB z pewnością znajdzie rozwiązanie i sprawdziło się jako niezawodny partner kierowców w wyścigach kartingowych oraz krajowych i międzynarodowych imprezach sportów motorowych.

Siedziba AFB Motorsport znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii, a w 2018 r. otwarto drugie biuro w Londynie. AFB jest obecny na całym świecie, dystrybuując produkty na wszystkich 7 kontynentach. W swojej 10-letniej historii firma AFB współpracowała z wieloma prestiżowymi markami samochodowymi. Należą do nich Aston Martin Racing, Red Bull, Mercedes AMG i Ferrari, żeby wymienić tylko kilka. Ponadto od 2011 roku AFB nawiązał kontakty ze światem motocyklowym. Należą do nich ikony, takie jak Valentino Rossi i Marc Márquez, a także marki takie jak Ducati, Honda i Yamaha.

The best motorsport shop in Barcelona Barcelona Home

Produkty

AFB Motorsport sprzedaje różnorodne produkty, od kombinezonów wyścigowych i kasków po miniaturowe repliki kultowych samochodów i motocykli z historii sportów motorowych. Sprzedają również unikalne repliki kasków w skali 1:2 większości obecnych kierowców F1, a także legendy tego sportu, takie jak Michael Schumacher, Jenson Button i Ayrton Senna. Co jednak najważniejsze, AFB sprzedaje repliki kasków w skali 1:1 z kierowcy tacy jak Nico Rosberg, które są dostarczane w plastikowych pudełkach i czasami są podpisane przez samych kierowców!

Ogromna różnorodność odzieży wyścigowej sprawia, że AFB to sklep dla amatorów i profesjonalnych zawodników sportów motorowych. Możesz znaleźć szeroki wybór ognioodpornych kombinezonów wyścigowych zatwierdzonych przez FIA, wykonanych w najwyższej jakości przez takie firmy jak Alpinestars. Dodatkowo AFB sprzedaje buty wyścigowe, rękawice, bieliznę oraz akcesoria takie jak kominiarki. Oprócz odzieży wyścigowej można znaleźć wszystko, co zostało wymienione powyżej, ale stworzone specjalnie do kartingu.

AFB jest wiodącym dostawcą kasków wyczynowych w Hiszpanii. AFB może pochwalić się ogromną kolekcją kasków do wyścigów i kartingu, wszystkie wykonane przez zaufane marki, takie jak Bell i Schuberth. Ponadto AFB sprzedaje również kaski do jazdy samochodem rajdowym, wizjery i akcesoria, takie jak torby na kask.

Sprzedają również szeroką gamę odzieży lifestylowej dla fanów sportów motorowych na co dzień. Marki to Porsche, Martini i Sparco. Wśród produktów znajdują się między innymi kurtki, swetry, czapki i koszulki polo.

Blog

Wreszcie AFB ma swój własny blog z artykułami publikowanymi przez większość tygodni. Artykuły te mówią przede wszystkim o nowych kolekcjach odzieży, które sprzedaje AFB. Mają też ciekawe blogi na temat wyścigów lokalnych, krajowych i międzynarodowych oraz nowości i wydarzeń ze świata sportów motorowych. Istnieją również oddzielne blogi na temat wszystkich limitowanych edycji kasków, które sprzedaje AFB, w tym wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o kierowcach i producentach kasków.

Uzyskaj najlepsze ceny na:
hans – kielder – motul – omp – peltor – pilote – rainx – simpson – sparco – stilo – terratrip – fastime – capit – vulcanet – alpinestars

Adres:
C/ Santiago Rusiñol, 14, Nawa D11,
08213 – Polinyà (Barcelona) Hiszpania

Kontakt:
+34 933 222 613
info@afbmotorsport.com
www.afbmotorsport.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00 – 19:00
wtorek: 8:00 – 19:00
Środa: 8:00 – 19:00
Wtorek: 8:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

Hello there! We hope you are enjoying our website full of interesting blogs to read. We absolutely love Barcelona and we hope that when you come to visit you will too!

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top