Home / Co nowego / Rental Moto Barcelona
rental moto barcelona

Rental Moto Barcelona

Rental Moto Barcelona oferuje wynajem skuterów turystom i osobom, które potrzebują efektywnego środka transportu do poruszania się po mieście. Posiadając flotę składającą się z dwóch modeli skuterów: Sym Symphony 125 S i Sym Symphony 50 S 4T w idealnym stanie, oferują klientom usługi wysokiej jakości za przystępną cenę.

Untitled-5

Book now!

Ze względu na swoją demografię, po Barcelonie porusza się mnóstwo samochodów, przez co czasem ciężko się przedostac przez miasto, zwłaszcza w godzinach szczytu. Z drugiej strony, mimo że jest tu dobrze rozwinięta siec transportu publicznego, w sezonie letnim podróż metrem, pociągiem, czy autobusem może być koszmarem, ze względu na ogromne ilości turystów i panujący upał. Dlatego właśnie Barcelona jest idealnym miastem do jazdy skuterem.

Obecny plan ulic sprzyja temu środkowi transportu, pozwalając na szybkie przemieszczenie się po mieście. Ponadto w Barcelonie znajdziemy wiele parkingów przeznaczonych dla skuterów, przez co wybór tego rozwiązania jest o wiele tańszy i wygodniejszy niż wypożyczenie samochodu. Nie bez przyczyny Barcelona jest miastem o największej ilości skuterów w Europie.

Dlatego właśnie wynajem skutera w Barcelonie jest najlepszym sposobem poruszania się dla osób odwiedzających Barcelonę dając im możliwość zwiedzenia każdego zakątka tego wspaniałego miasta. Wynajmując skuter otrzymujesz całkowitą swobodę, nie musisz się przejmować tym, że nie zdążysz na metro, czy autobus ani tym, że nie znajdziesz miejsca parkingowego.

Cena wynajmu skutera w Rental Moto Barcelona jest stała i nie spotka cię żadna niespodzianka. W cenę wliczony jest kask, zapięcie, kufer na bagażnik, pomoc drogową i podstawowe ubezpieczenie obejmujące szkody wyrządzone osobom trzecim. Dlatego właśnie jest to najlepsze miejsce, by wypożyczyć skuter,

Jeżeli to cię jeszcze nie przekonuje, ich biuro ma idealną lokalizację: zaledwie parę metrów od stacji Sants, głównego dworca w mieście. Idealne miejsce, by rozpocząć wyprawę.

Co jest wymagane, by wynająć skuter?

Wynajem skutera w Rental Moto Barcelona jest bardzo proste. Po pierwsze, musisz mieć wcześniejsze doświadczenie w jeździe skuterem lub motocyklem. Po drugie, musisz mieć prawo jazdy ważne na terenie Hiszpanii: AM lub prawo jazdy, by wynająć skuter 50cc lub A1, A lub prawo jazdy wydane co najmniej 3 lata temu, by wynająć skuter 125cc. Konieczne są również dowód tożsamości ze zdjęciem (paszport lub dowód osobisty) i karta kredytowa, aby zapłacić depozyt wymagany przy wypożyczeniu.

Kontakt:

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

co-nowego transport-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top