Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Centrum Handlowe Maremagnum
maremagnum barcelona shopping centerr

Centrum Handlowe Maremagnum

Przespaceruj się w dół do starego Portu Vell, zobaczysz Centrum Handlowe Maremagnum otwarte również w niedzielę!

Centrum Handlowe Maremagnum  to duża galeria zlokalizowana w Port Vell w pobliżu barcelońskiego Akwarium Port Vell Imax z dwoma piętrami modnych sklepów, artykułów gospodarstwa domowego, elektroniką, zabawek, restauracji i kawiarni. Na drugim piętrze znajduje się taras, przestrzeń dedykowana wyłącznie restauracjom i kawiarniom.

 

W galerii znajduje się wiele sklepów z ubraniami takich jak Boboli (pstrokaty sklep z modnymi ubraniami dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia), ponadto butiki z ubraniami dla młodych kobiet Bershka , Blanco, modne sklepy odzieżowe i sportowe dla mężczyzn i kobiet Coronel TapiocaH&MJack and JonesLacosteLeftiesMangoPull and BearStradivariusSpringfield, Pimkie, ciekawa hiszpańska marka Desigual, odzież etniczna w Ikks i inne ciekawe sklepy. Jest również wiele sklepów z butami, między innymi Cascas Kids, Querol, U Cases.

Chcesz zakupić biżuterię w Barcelonie? Są tu także sklepy jubilerskie, Clair’s Accessories, Lollipop, Swatch, Ona Joia, Watx itp. Co więcej w galerii znajdziesz butik FC Barcelona, sprzęty do domu, sklepy z upominkami, kosmetykami, zabawkami dla dzieci.

Ponadto jest tu kino z ośmioma salami, gdzie niestety wszystkie filmy są dubbingowane na hiszpański, ale może być to dobra okazja do podszkolenia języka. Z każdego punktu w centrum możesz wyjść na taras i podziwiać wspaniały widok portu w Barcelonie. Oczywiście są tu także restauracja specjalizujące się w przyrządzaniu owoców morza, paelli, tapas, kuchni włoskiej oraz azjatyckiej.

Jeśli chcesz wynająć noceg w pobliżu plaży lub Port Vell, nie zapomnij odwiedzić portu, który jest szczególnie piękny i romantyczny wieczorami, pamiętaj też aby udać się do Maremagnum podczas Twojego pobytu w Barcelonie, ponieważ jest to świetne miejsce na wieczorny spacer.

Ważne informacje

 

  • Adres: Edificio Maremagnum, Moll d’Espanya, 5, 08039 Barcelona Telefon:932 25 81 00
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela 10:00 – 22:00

 


Powiększ mapę

 

Nocleg w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top