Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Niestandardowe kino – IMAX
imax-port-vell

Niestandardowe kino – IMAX

Wspaniałe kino wielkiego formatu 3D, określane jako IMAX, znajduje się w Porcie Vell, w pobliżu centrum miasta. Gwarantuje to projekcje filmów na masywnym ekranie pochłaniające całkowicie widzów prezentowaną produkcją. Takie niestandardowe kino – IMAX zapewnia oglądającym sporą dawkę ekscytacji i stanowi interesującą alternatywę dla powszechnych formatów kinowych.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

To prawdopodobnie pierwsze, zintegrowane kino IMAX na świecie, którego zaletą w Porcie Vell są w trzy różne rodzaje projekcji – w zależności od indywidualnego wyboru każda z nich przydzielona została do innego systemu.

Miejsce

Zdumiewający jest eliptyczny kształt studia, które składa się z ponad 416 siedzeń, równomiernie rozmieszczonych na stromym stoku. Stanowi to bardzo komfortowe rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby każdej jednostki, zapewniające przede wszystkim idealną, niezakłóconą żadnymi przeszkodami widoczność podczas seansu, dzięki czemu może on okazać się jednym z przyjemniejszych doświadczeń życiowych. Technologia Omnimax to źródło niesamowitych uczuć gwarantujących widzom ekscytujące doświadczenia.

Konstrukcja

Rama IMAX jest szersza niż te zwykle używane w typowych kinach o szerokości 35 mm. Jest także trzy razy większa niż standardowa – 70 mm. Rozmiar ekranu IMAX wynosi 600 m2, z 21-metrowym płaskim ekranem.

Dźwięk

Wzmacnianie dźwięku stanowi część całego przedsięwzięcia IMAX. To znajdujące się w Porcie Vell używa najbardziej aktualnej i wysokiej jakości technologii cyfrowej, mając na celu zapewnienie najlepszych wrażeń zarówno dla stałych przybyszów, jak i tych nowych. Głośniki umieszczone są w przodzie po bokach oraz z tyłu i są w stanie osiągnąć 27 000 watów.

IMAX mieści się zaraz obok oceanarium Barcelony, dlatego też, będąc w Barcelonie w czasie wakacji, podróży służbowej czy na dłuższy pobyt, postaraj się odwiedzić IMAX w Porcie Vell. To z pewnością doda blasku Twojemu dniu i będzie zapierającym dech w piersiach doświadczeniem.

Odwiedź hiszpańską stronę IMAX, by sprawdzić godziny otwarcia kina i repertuar filmów. Filmy IMAX jednakże są w języku hiszpańskim i katalońskim, niestety – bez angielskich napisów.

Zobacz większą mapę
 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top