Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Sporty Wodne w Sitges
Aquatic Activities in Sitges

Sporty Wodne w Sitges

Na czterokilometrowym wybrzeżu Sitges znajduje się 17 wyjątkowych plaż. Głębokie niebieskie morze i złoty piasek sprawiają, że jest to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Sitges daje nam w tym zakresie wiele możliwości, zwłaszcza w głównym porcie Port D’Aiguadolç.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Mimo że w “pueblo” znajdziemy wiele plaż, sporty ekstremalne, takie jak kitesurfing, wakeboarding, narty wodne, czy windsurfing są uprawiane poza miastem, na przykład w okolicach Garraf. Prawie wszystkie plaże oferują sporty dla amatorów, takie jak kajaki czy rowery wodne. Jednak jeżeli chcemy przeżyć coś bardziej ekscytującego, w mieście znajdziemy liczne kluby jachtowe i żeglarskie, gdzie możemy zapisać się na lekcje.

Centro Náutico Aiguadolç Vela jest klubem żeglarskim znajdującym się w porcie D’Aiguadolç. Klub oferuje lekcje dla dzieci, dorosłych i całych grup. Dla tych, którzy lekcji nie potrzebują, znajduje się tam też wypożyczalnia żaglówek i możemy poprosić do pomocy dodatkową osobę na łódkę. Club de Mar de Sitges, znajduje się przy Passeig Maritim de Sitges i znajduje się tam szkółka żeglarska i inne obiekty, takie jak basen i studio tańca. Nauczymy się tu też pływać na windsurfingu i Stand up Paddle. Klub jachtowy Sitges Club Nàutic de Sitges, ma ponad 40-letnią historię i znajduje się tuż przy kościele, na plaży Fragata. Tu też możemy nauczyć się żaglować.

Sailing School

Jeżeli masz ochotę na małą przygodę, w okolicach Sitges możesz wypożyczyć skutery wodne. Najbliższy miasta to Yamaha Motor Centre – Jet Centre. Znajduje się on w głównym porcie D’Aiguadolç. Poza skuterami wodnymi, możemy tu wypożyczyć między innymi pontony i motorówki. W centrum Vilanova i la Geltrú, sąsiedniego miasta Sitges, Moto Paradise oferuje atrakcje dla każdego. Poza nartami wodnymi, możemy skorzystać z kładów i buggie, dla tych którzy wolą bawić się na lądzie. Moto Paradise oferuje również wycieczki z przewodnikiem i wydarzenia takie jak wyścigi na skuterach wodnych wzdłuż Costa Dorada.

Surcando Mares  także znajduje się w porcie D’Aiguadolç i ma swoje oddziały w Sitges i Barcelonie.  Catamaran Center mieści się w okolicach Sitges w miejscowości Castelldefels.

Jeżeli chcesz zatrzymać się w Sitges, koniecznie odwiedź naszą stronę. Jeśli chcesz odwiedzić miasteczko w czasie swojego pobytu w Barcelonie, koniecznie sprawdź, jakie mieszkania oferujemy w stolicy Katalonii.

Zdjęcie główne: Ross Elliott cc

Zdjecie: Jim Sorbie cc

 

Noclegi w Sitges

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top