Home / Panorama firm w Barcelonie / Zakupy w Barcelonie
shopping Barcelona

Zakupy w Barcelonie

Barcelona to zakupowy raj, bez wątpienia. Możesz spędzić cały dzień robiąc zakupy i odwiedzić największe sklepy takie jak H&M, ukryty pośród uliczek Barri Gotic, aby odwiedzić wszystkie sklepy w Centrum Barcelony na Avenida DiagonalPasseig de Gracia, Avenida Portal de l’Angel, in Gran de Grac­a, Cor de Eixample, Eix Commercial de Raval i Barri Gotic, potrzebujesz ponad miesiąc, jesteśmy tego świadomi.

 

 

Znajdź zakwaterowanie teraz!

To co najlepsze w Barcelonie to różnorodność. Możesz odwiedzić ekskluzywne butiki Gucci, Armani i Prada na Passeig de Graci­a, albo zrobić zakupy na niższy budżet w sklepach wokół Las Ramblas.

Jeśli chcesz pójść na zakupy w Barcelonie, pamiętaj że większość sklepów jest zamknięta podczas lunchu/siesty. Zazwyczaj, godziny otwarcia w tygodniu to 10.30-14.30, oraz 16.30-21.00. W niedzielę większość sklepów jest zamknięta. Ponadto poza alejami i ulicami wypełnionymi modnymi sklepami, w Barcelonie jest również wiele centrów handlowych. Jeden z nich znajduje się na końcu Rambla de Mar, Maremagnum, otwarty również w niedzielę i święta.

EL CORTE INGLES

Plaça Catalunya 14

Av. Diagonal

Pg. d’Andreu Nin 51. Can Drago

Portal de l’Angel

Salvador Dal 15 Cornella

CENTRE COMERCIAL L’ILLA

Av. Diagonal 557

PEDRALBES CENTRE

Av. Diagonal 609-615

DIAGONAL MAR

Av. Diagonal 3

C.C. GRAN VIA 2

Bus linea: 9, 72, 79

EL TRIANGLE

Carrer de Pelai 39

Najlepszym centrum handlowym w Barcelonie jest La Maquinista. Galeria jest tak ogromna, że porównać ją można do małej wioski wypełnionej sklepami, restauracjami, z kinem, kręglami oraz wieloma innymi atrakcjami. Łatwo jest spędzić tam cały dzień odwiedzając niezliczone sklepy, takie jak Benetton, H&M, Levi’s, Women’ Secret, Bershka, Jack & Jones, Zara, Desigual, Springfield i wiele, wiele więcej.

Godziny otwarcia:

Strefa handlowa: Poniedziałek-Sobota 10:00 – 22:00.

Strefa rozrywki i jedzenia: Niedziela-Czwartek 10.00 – 01:30; Piątek, Sobota i święta 10:00 – 04:00

Możesz dostać się tam linią metra L1, przystanek Torras i Bages. Życzymy udanych zakupów i niesamowitego nastroju 😉

 

Noclegi Barcelona

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

barcelona-directory-pl shopping-i-targi wolny-czas-pl activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top