Home / Najlepsze miejsca / Alternatywne sposoby na zwiedzanie Barcelony
Alternative ways to see Barcelona

Alternatywne sposoby na zwiedzanie Barcelony

Jeśli szukasz rozwiązania na spędzenie czasu w Barcelonie, ale chciałbyś to zrobić w oryginalny i ciekawy sposób, mamy dla Ciebie kilka pomysłów, począwszy od zwiedzania głównych atrakcji miasta dzięki Go Car, przez Segway, aż do elektronicznego skutera.  Kontynuuj czytanie artykułu, a będziesz wiedział wszystko o alternatywnych sposobach, które pomogą Ci poznać Barcelonę tego lata.

Oto nasze ulubione Alternatywne sposoby na zwiedzanie Barcelony:

 

#1 Go Car

Go car; Barcelona-Home

Małe, żółte kabriolety zabiorą Cię dookoła miasta, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie odkrywać miasto. Ponadto, każdy pojazd posiada wbudowany system GPS oraz nawigację głosową, a także informacje o atrakcjach w Barcelonie. Oferta obejmuje różne typy wycieczek oraz wyjątkowe imprezy. Zyskasz możliwość wybrania się na plażę i zakupy poprzez trasę wiodącą przez centrum miasta i plaże w Barcelonie. Ta 2,5 godzinna wycieczka obejmuje główne atrakcje takie jak Łuk Triumfalny , a także zakupy w Diagonal de Mar!

Otrzymasz również możliwość uczestnictwa w 3-godzinnej wycieczce po najsłynniejszych pracach Gaudiego. Co więcej, zwiedzanie wraz z Barcelona Experience obejmuje wszystkie główne trasy, które można przebyć w Barcelonie przez 2,5 godziny. I ostatni, ale nie najmniej istotny, najlepszy sprzedawca, All Inclusive Tour,  zapewniający wszystkie atrakcje, zajęcia, jedzenie i zakupy, które proponuje GoCar. Zapoznaj się z ich witryną, aby zobaczyć inne wycieczki, które oferują i ich specjalne wydarzenia, np. wieczory panieńskie.

Go car; Barcelona-Home

Jeśli nie chcesz być prowadzony za pomocą GPS, masz również możliwość skorzystania z przewodnika Gocar. Co więcej, w ramach wszystkich tras GPS dostępnych jest 8 języków: angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, portugalski, rosyjski oraz kataloński. Cena obejmuje pełny zbiornik paliwa (możesz zwrócić samochód z pustym zbiornikiem), dwa zarejestrowane zbiorniki, dodatkowe ubezpieczenie oraz kaski, jeżeli są wymagane.
Potrzebujesz także ważnego dokumentu prawa jazdy, aby być upoważnionym do prowadzenia pojazdu Gocar. Jeżeli nie jesteś Europejczykiem, możesz skorzystać z międzynarodowej licencji na prawo jazdy. Twoje prawo jazdy może być przetłumaczone na okres jednego roku w cenie 15 euro w celu korzystania z niego w krajach hiszpańskich.

Rezerwując poprzez Barcelona-home możesz otrzymać rabat w wysokości do 15%, jedyne co należy zrobić, to wysłać maila na adres: reservations@gobarcelona.com , podając w treści wybraną przez Ciebie trasę Go car. Do maila wymagane jest także załączenie poniższego zdjęcia.

Anzac-Day-768x768

Adres: Pg. Pujades, 7, Barcelona
Telefon: +(34) 932 691 792
Email: reservations@gocarbarcelona.com
Web: gocarbarcelona.com

Zainteresowany pobytem w Barcelonie? Sprawdź nasze APARTAMENTY!

2# Segway 

segway gif, Barcelona-Home

Segways są idealnym sposobem na odkrywanie miasta, połączenie pieszej wycieczki z jazdą. Będziesz w stanie zwiedzać każdą część miasta bez kropli potu, nawet w lecie! Firma, Barcelona Segway Fun zapewnia najbardziej intrygujące wycieczki w mieście. Początek znajduje się niedaleko stacji metra Jaume I, w sercu Gotyckiej Dzielnicy Barcelony.

Po krótkim szkoleniu z bezpieczeństwa, przewodnik poprowadzi Cię przez obszary, które „musisz zobaczyć” w Barcelonie, takie jak: Las Ramblas , Port Vell, Barceloneta i Port Olympic. Firma oferuje 2 wycieczki, 1,5 godzinną oraz 2 godzinną każdego dnia w tygodniu, z trasą 2 godzinną zaczynającą się o godz. 17:00. Nie musisz się martwić, jeśli obawiasz się jazdy na Segway, ponieważ firma zapewnia indywidualne szkolenie z jazdy na Segwayu. Bardzo łatwo jest się jej nauczyć. Pamiętaj, aby zwiedzić miasto w najłatwiejszy sposób, podróżując po całej Barcelonie, dając przy tym odpoczynek stopom.

Adres: Carrer del Sots – Tinent Navarro, 26, 08002 Barcelona
Telefon: (+34) 670 48 40 00
Email: info@barcelonasegwayfun.com

      
Chcesz zamieszkać w pobliżu? Sprawdź nasze apartamenty w Gràcia!

3# Ecooltra

eCooltra; Barcelona-Home

Nasz ostatni sposób komunikacji zawiera koncepcję Motosharing, za pośrednictwem firmy eCooltra, która zapewnia stację, dostępnych do wynajęcia, elektrycznych skuterów z możliwością parkowania w całej Barcelonie. Znalezienie skuterów tuz za rogiem jest nawet bardziej niż to możliwe! Możesz wyszukać oraz wypożyczyć skutery za pomocą aplikacji mobilnej eCooltra.

Po pierwsze, musisz wybrać skuter, który chcesz za pośrednictwem aplikacji do wynajęcia. Aplikacja wyświetli wskazówki dotyczące skutera. Po przyjeździe skuter musi zostać aktywowany przez aplikację. Później możesz przejechać przez miasto! Znajdziesz dwa kaski w każdym skuterze. Gdy skończysz skuter, pamiętaj, aby zaparkować miejsce i wylogować się z aplikacji, a więc inny użytkownik może wypożyczyć skuter. Jest to łatwa w obsłudze aplikacja, która zawiera również informacje o przeszłych przejażdżkach, aktywnych przejażdżkach, godzinach użytkowania i warunkach firmy.

Skutery eCooltra są łatwo rozpoznawalne, wystarczy jedynie zwrócić uwagę na duże E na przednich, niebieskich i zielonych kolorach luster. Co najważniejsze, usługa ta kosztuje jedynie 0.24 euros za minutę i można ją pobrać za darmo. Klienci Barcelona-home, korzystając z kodu BHOME30, mogą cieszyć się pierwszymi 30 minutami za darmo. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z jazdy!

Adres: Carrer de la Reina Cristina 2
Telefon:  (+34) +34 931 60 04 84

Chcesz zamieszkać w pobliżu? Sprawdź nasze apartamenty IN BARCELONETA!

button2 (1)button1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

najlepsze-miejsca

Noclegi Barcelona


Scroll To Top