Home / Co nowego / Mobile World Congress 2016
Mobile World Congress

Mobile World Congress 2016

W marcu po raz kolejny Barcelona zgromadzi przedsiębiorców i liderów przemysłu komunikacyjnego na Mobile World Congress 2016. To doroczne wydarzenie jest najbardziej renomowanym przedsięwzięciem tego typu na świecie, dostarczającym nowe możliwości dla biznesu i prezentującym technologiczne innowacje w branży komunikacyjnej.

Kongres jest organizowany przez GSM Association Ltd, związek operatorów systemów mobilnych, aby promować innowacje i dystrybucję wewnątrz branży. Związek wybrał właśnie Barcelonę na stolicę światowego przemysłu telefonii komórkowej i organizuje liczne wydarzenia w ciągu całego roku. Celem tych przedsięwzięć jest umocnienie pozycji europejskiego przemysłu na świecie.

Wcześniej Mobile World Congress odbywał się w innych miastach, między innymi w Mediolanie i Paryżu, jednak  aż do 2018 roku Barcelona będzie gospodarzem tego wydarzenia.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Co nas czeka na Mobile World Congress

Rewolucja w komunikacji mobilnej napędza kolejne przełomy w światowej technologii. Od akcesoriów, które zawsze nosimy przy sobie, po samochody, domy, technologia mobilna jest centrum światowej innowacji. Jako branża, łączą miliardy ludzi przez rosnącą siłę internetu oraz sprawiają, że coraz więcej rzeczy codziennego użytku staje się przenośnymi.

W skrócie, żyjemy w wieku innowacji i możliwości są nieskończone.W czasie 2016 GSMA Mobile World Congress zbiorą się liderzy branży, wizjonerzy i innowatorzy, by poznać trendy, które ukształtują technologię w najbliższych latach.

Wydarzenie to stanowi forum dla przedsiębiorców, by nawiązać siec znajomości i współpracę z innymi firmami w branży. Poprzednie edycje połączyły 85,000 uczestników z ponad 200 krajów na świecie.

W tym roku, Mobile World Congress odbędzie się znowu w barcelońskiej Gran Via. Kongres rozpoczyna się 2. marca o 9:00-19:00 i potrwa do 5. marce od 9:30 do 15:00.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli chcesz się zatrzymac w Barcelonie na czas Mobile World Congress, Barcelona Home oferuje idealne mieszkania w okolicy Fira Barcelona i Placa Espanya:

Apartments Barcelona

Apartments Barcelona

Apartments Barcelona

Apartments Barcelona

Stąd dojedziesz do plaży, czy centrum miasta w kilka minut dzięki doskonałej infrastrukturze transportowej Barcelony. Jeśli przyjeżdżasz samochodem, warto zawczasu zarezerwować sobie parking. Aby zaplanować sobie wolny czas, przeczytaj nasze informacje o życiu nocnym i zwiedzaniu Barcelony.

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

co-nowego muzyka-i-wydarzenia

Noclegi Barcelona


Scroll To Top