Home / Wszystko o Barcelonie / Transport w Barcelonie / Wynajmij strzeżony parking w Barcelonie
8488778064_6f9e791f8a_k

Wynajmij strzeżony parking w Barcelonie

Barcelona Home ma zaszczyt ogłosić swoją nową i ekskluzywną usługę: strzeżony parking w Barcelonie do wynajęcia. Jak zapewne wiesz pozostawianie samochodu w Barcelonie na zewnątrz w nocy nie jest szczególnie bezpieczne, zwłaszcza jeśli jesteś obcokrajowcem bez hiszpańskiej tablicy rejestracyjnej. Co tydzień zgłaszanych jest kilka kradzieży, dość powszechny jest również wandalizm. Co więcej większość parkingów znajduje się stosunkowo daleko od miasta i często są słabo dostępne. Dziś możemy zaoferować strzeżony parking w jednym z najbardziej centralnych punktów w Barcelonie.

Ceny za samochód

24,00€ / noc : za wynajem dzienny

Ceny za motocykl

18,15€ / noc : za wynajem dzienny

Gdzie to jest?

Po środku La Rambla, w pobliżu metra Liceu i najbardziej turystycznych miejsc, dzięki czemu możesz cieszyć się miastem od chwili opuszczenia samochodu. Nie będziesz miał problemu przy poruszaniu się po mieście z bagażem, co znacznie ułatwi Twój pobyt. La Rambla to najdłuższa aleja w Barcelonie, ciągnie się od plaza Catalunya do Ciutat Vella (stary port). Dzięki doskonałej lokalizcaji bulwar jest jednym z najsłynniejszych punktów w mieście.

Zabezpieczony?

Ten prywatny parking na Las Ramblas to parking podziemny, do którego posiadasz dostęp dzięki karcie, co więcej jest monitorowany przez 24 h. Jedyna karta dostępu jest Twoja i musisz złożyć 40€ depozytu na pokrycie kosztów wymiany w przypadku zgubienia.

secured parking

Zrób rezerwację

W celu rezerwacji nie wahaj się uzupełnić naszego formularza kontaktowego

lub zadzwoń Screen Shot 2015-06-02 at 10.41.23

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

transport-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top