Home / Panorama firm w Barcelonie / Kluby / Życie nocne w Barcelonie
Party

Życie nocne w Barcelonie

Życie nocne w Barcelonie to coś czego po prostu musisz doświadczyć. Nocna rozrywka w Barcelonie jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Ze swoimi niezliczonymi klubami i dyskotekami, nie wspominając o barach które wypełniają całe miasto, Barcelona jest w stanie spełnić oczekiwania każdego co do stylistyki , muzyki czy ceny.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Życie nocne w Barcelonie jest bardziej skoncentrowane wokół klubów niż  muzyki na  żywo. Barcelona aktualnie może poszczycić się rozwinięta sceną  muzyki house i electro, co odzwierciedla ilość klubów, które przez cały tydzień  utrzymują ten klimat. Chociaż elektroniczne dźwięki zdają się przewodzić, to fani rocka, hip hopu czy indie znajdą też coś dla siebie. Jest wiele latynoskich klubów z salsą, merengue, sambą i innymi  rytmami latino. Barcelona przez cały rok jest ważnym punktem w kalendarzach wielkich wykonawców i dj’ów.

 

Drinks sutton

Jeżeli nie uda Ci się być w Barcelonie w ciągu weekendu, nie martw się! Na pewno znajdziesz okazje do spędzenia szalonej, imprezowej nocy także w tygodniu. Wiele klubów ma specjalne niedzielne imprezy. Sprawdź jaki rodzaj muzyki będzie grany jako, że w niedziele kluby lubią zaoferować coś innego niż zwykle. Tutaj w Barcelonie, wiele klubów ma swoje Vipowskie listy. Jeżeli nie ma Cię na liście ciągle będziesz mógł wejśc do klubu, jednak w takim wypadku będziesz musiał zapłacić za wstęp. Sposobem na uniknięcie opłat za wstęp jest także udanie się do wielu popularnych restauracji typu fusion.

Wiele restauracji zamienia się w kluby po godzinach kolacyjnych i nie pobierają opłat za wejście. Ceny drinków są z reguły wyższe niż w barach. Zawsze sprawdzaj czy restauracja nie oferuje darmowych zaproszeń lub zniżek na wstępy do  klubów. Praktycznie zawsze zostaniesz wpuszczony do barów i dyskotek w Barcelonie, ale ważne jest aby być ubranym stosownie, co generalnie oznacza zakaz wstępu w trampkach. Czekanie w kolejce przed wejściem jest tutaj normalne. Jeżeli lubisz przebywać w barach, to znajdziesz tu wiele opcji na spędzenie czasu w ten sposób. Dzielnice Barcelony takie jak El Raval czy El Born są pełne małych barów, ale oczywiście znajdziesz je także w innych częściach miasta. Bary z reguły są zamykane wcześniej niż dyskoteki, bo zwykle około 2:30 w nocy.

Klubowa scena Barcelony jest podzielona na dwa sezony: lato, i reszta roku. Wiele z letnich klubów posiada zewnętrzne tarasy, niektóre są przy samej plaży lub mają widok na morze, zdarza się nawet basen! Od października nocne atrakcje są bardziej skoncentrowane na parkietach dyskotek.

Listy gości

W Barcelonie, kluby i dyskoteki z reguły otwierają się około 23.00 i 01.00 chociaż  na parkiecie zwykle nie ma nikogo przed 2.00 czy 3.00. Poszukaj darmowych wejść do najlepszych klubów na naszej stronie Barcelona Guestlist. Wpisanie się na listę na tej stronie pozwala na darmowe wejście lub zniżkę do klubu w którym normalnie byś zapłacił za to około €18. Nie zapomnij się zapisać zanim lista zostanie zamknięta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o klubach i darmowych wejściach odwiedź naszą stronę.

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top