Home / Wolny czas / Shopping i targi / La Maquinista
La Maquinista

La Maquinista

Otwarte w 2000 roku, La Maquinista jest największym centrum handlowym w Katalonii. La Maquinista jest ogromnym parkiem handlowym, mieszczącym ponad 200 sklepów na 3 piętrach. Znajdziemy tam zróżnicowaną gamę sklepów – od butików ekskluzywnych projektantów, przez znane sieciówki, sklepy elektroniczne, restauracje i kino z 13 salami.

 

 

Ten raj dla zakupoholików oferuje wiele innowacyjnych i wyjątkowych usług, takich jak punkty ładowania telefonów czy wypożyczalnię parasolów. Żeby naładować telefon, udaj się na parter do miejsca odpoczynku na przeciwko H&M. Natomiast, gdy złapie Cię deszcz, parasolkę wypożyczysz w punkcie obsługi klienta, po zostawieniu depozytu w wysokości 20 €. To idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca na zakupy w Barcelonie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota: 10:00 – 22:00

Restauracje i strefa odpoczynku: 

Poniedziałek – czwartek, niedziela: 10:00 – 1:00

Piątek i czwartek: 10:00 – 3:00

Jak dojechać:

Adres: Paseo Potosí 2 08030 Barcelona, Hiszpania

Metro: L1 (Sant Andreu and Torras i Bages), L10, L11 (Bon Pastor)

Autobus: 11, 40, 42, 60, 73, B19, B20, N8, N9, H8

Samochód: w La Maquinista znajdziemy ponad 5 500 miejsc parkingowych na dwupoziomowym podziemnym parkingu i na zewnątrz. Dostępne są również dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych.

 Strona internetowa


Powiększ mapę

 

Jeśli szukasz idealnego mieszkania na czas pobytu w Barcelonie, by odpocząć po ciężkim dniu spędzonym na zakupach, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

 

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top