Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Bulevard Rosa w Barcelonie
Bulevard Rosa in Barcelona

Bulevard Rosa w Barcelonie

Barcelona oferuje nam niezliczone sklepy i najlepsze możliwości dla wszelkiego rodzaju zakupów. Niezależnie, czy wolimy kupować u luksusowych projektantów, w znanych sieciówkach, czy w klimatycznych second-handach, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bulevard Rosa w Barcelonie jest pierwszym centrum handlowym w Barcelonie, wybudowanym w latach ’80. Centrum skupia się na luksusowych markach, oferując ponad 100 sklepów hiszpańskich i katalońskich projektantów. Bulevard Rosa jest schowany na Passeig de Gracia i jego niepozorny wygląd zupełnie nie odzwierciedla tego, co znajdziemy w środku.

W Bulevard Rosa znajdziemy również ekskluzywne restauracje. Fishop jest najbardziej znana ze swojego “sushi fusion”, czyli mieszania kuchni japońskiej ze śródziemnomorską. Możliwe jest tu też branie jedzenia na wynos, by delektować się nim w domu.

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota: 10:30 – 21:00 | Niedziela: zamknięte
Restauracje: poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00

Jak dojechać:

  • Wejście główne znajduje się przy Passeig de Gràcia 53.
  • Metro: Passeig de Gracia, L3, 2, 4.
  • Autobus: linie 7, 16, 17, 22, 24, 28.
  • Samochód: parking znajduje się przy Carrer de Valencia i Carrer d’Argo.
  • Strona internetowa.

 


Show larger map

 

Jeśli szukasz idealnego mieszkania na czas pobytu w Barcelonie, by odpocząć po ciężkim dniu spędzonym na zakupach, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

 

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top