Home / Wolny czas / Plaże / Bieganie na plaży w Barcelonie
runner

Bieganie na plaży w Barcelonie

Bieganie na plaży w Barcelonie to dobry sposób, aby zobaczyć więcej, ale przede wszystkim to dobre dla Twojego zdrowia.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Barcelona oferuje ponad 4,5 km pięknych plaż, po których biega się z przyjemnością. Wśród plaż znajdują się La Barceloneta, Mar Bella, Nova Mar Bella, San Sebastia, Bogatell, Nova Icaria i Llevant. Bieganie lepiej uprawiać rankiem, po pierwsze, aby uniknąć upałów, po drugie, aby tłumów turystów i plażowiczów, zwłaszcza na tam zatłoczonych plażach jak La Barceloneta. Podczas biegania, możesz obserwować fantastyczne widoki i dokładnie poznać dzielnicę Sant Marti, gdzie znajduje się większość plaż.

To co fantastyczne podczas biegania na plaży to możliwość biegania boso. Bose bieganie na plaży skutkuje wykorzystywaniem większej ilości energii, a dzięki temu spalanych jest więcej kalorii niż podczas biegania drogą. To również dobry sposób, aby wzmocnić siłę stóp, różnicę poczujesz gdy powrócisz do biegania w butach. To oczywiste, że na plaży biegać będziesz wolniej niż zazwyczaj. Zalecamy biegać na mokrym i płaskim podłożu.

Bieganie na świeżym powietrzu pozwoli na poprawę pojemności Twoich płuc oraz wzmocni kondycję. Po bieganiu możesz zajrzeć do Chiringuitos (baru na plaży) na La Barceloneta.

Noclegi Barcelona

Zobacz wszystko

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

plaze sport wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top