Home / Kultura / Articket BCN
Macba Museu d'art Contemporani Barcelona

Articket BCN

Wszyscy zainteresowani sztuką prawdopodobnie zauważyli, że wejście do muzeów w Barcelonie jest dość drogie. Oczywiście, jeśli masz odrobinę szczęścia uda Ci się złapać kilka dobrych okazji. Na przykład, niektóre muzea oferują darmowe wejście w pierwszą niedzielę, poniedziałek lub wtorek danego miesiąca. Dzień zależy od polityki muzeum. Jednakże, jeśli nie uda Ci się odwiedzić muzeów podczas bezpłatnych dni możesz zakupić Articket. To pojedynczy bilet, dzięki któremu otrzymasz dostęp do głównych muzeów i galerii za jedyne 20 euro.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

To bardzo dobra oferta, zważywszy na to, że można dzięki temu odwiedzić czołowe galerie i muzea sztuki współczesnej. Articket Barcelona można nabyć w większości punktów informacji turystycznej w Barcelonie, jest ważny przez 6 miesięcy od pierwszego użycia.

7 muzeów do których wejdziesz z Articket BCN

Picasso Museum jest jednym z najchętniej odwiedzanych muzeów w Barcelonie. Znajdują się tu najlepsze dzieła Picasso.

picassofeatured

La Pedrera, Casa Mila budynek sam w sobie jest interesujący i warty zobaczenia, ponieważ został zaprojektowany przez Antoni Gaudiego. Co więcej, wewnątrz znajdziesz stałą wystawę poświęconą temu utalentowanemu architektowi. Możesz również wziąć udział w pieszej wycieczce, aby zobaczyć wszystkie najwspanialsze budynki projektu Gaudíego.

The Fundació Antoni Tapies muzeum znajdujące się w modernistycznym budynku, zazwyczaj oferuje różnorodne wystawy tymczasowe i gości wiele wydarzeń kulturalnych.

The Museu d´Art Contemporani de Barcelona (Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie)  znajduje się w nim obszerny zbiór dzieł dobrze znanych artystów ostatnich 50 lat.

CCCB (Centre de Cultura Contemporania de Barcelona) w centrum odbywają się różnorodne zajęcia związane ze sztuką, wydarzenia oraz wystawy.

MNAC (Museu Nacional d’Art de Catalunya) jedno z najbardziej znanych muzeów w Barcelonie. Mieści się tam obszerny zbiór różnych rodzajów sztuki katalońskiej, sięgając wstecz aż do XI wieku.

Fundació Joan Miró muzeum wystawia najlepsze obrazy, grafiki i rzeźby autorstwa Joan Miró.

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl muzea-kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top