Home / Panorama firm w Barcelonie / Kluby / Otto Zutz Club Barcelona
otto zutz

Otto Zutz Club Barcelona

Otto Zutz Club Barcelona otwarto w czerwcu 1985 roku. Klub wprowadził rewolucyjne pomysły do życia nocnego Barcelony. Zajmując dawną fabrykę tekstyliów przy ulicy Lincoln 15, ten dwupoziomowy klub z antresolami odwzorowuje typowe industrialne, nowojorskie wnętrze. Do jego urządzenia użyto twardych, surowych materiałów, takich jak cement, żelazne słupy i belki, metalowe  płoty i jeans do obicia sufitu. Tu budynek jest fabryką, muzyka narzędziem, a klienci surowcem.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Trzecie piętro, gdzie znajduje się sektor prywatny, nazwany “Los Altos“, szybko stało się popularnym miejscem, do którego schodziły się wszystkie lokalne osobistości, “piękni ludzie Barcelony” oraz znani zagraniczni goście. Dziś, klub jest znany poza granicami Barcelony, a nawet Hiszpanii.

DARMOWA LISTA GOŚCI OTTO ZUTZ

REZERWACJA STOLIKÓW VIP OTTO ZUTZ

The Main Room to miejsce, gdzie usłyszysz najlepsze dźwięki i najlepsze piosenki z gatunków takich jak hip-hop czy R&B. Otto Zutz jest jednym z najlepszych klubów oferujących tego typu muzykę. Wielu utalentowanych DJ-ów, nie tylko hiszpańskich, ale też zagranicznych występowało właśnie na tej sali.  W The Hot Room usłyszymy najlepsze piosenki lat ’80 i ’90, rock i pop. Tu znajdziemy też cocktail bar i chupiterię.  W The Stand Up Room będziemy się bawić przy współczesnych hitach, z gatunków takich jak dance, czy pachanga.

Najbardziej ekskluzywny Salon przeznaczony jest dla starszej grupy wiekowej. Tu możemy posłuchać najlepszych międzynarodowych hitów z lat ’80 i ’90. Znajduje się tu tez premium cocktail bar, gdzie zamówimy najlepsze drinki i koktajle. Ponadto w Otto Zutz znajdziemy restauracje, gdzie możemy delektować się pysznymi daniami przed imprezą i tańcami. Klub znajduje się przy Diagonal, więc łatwo się do niego dostać. Jeżeli szukasz zakwaterowania w Barcelonie, odwiedź stronę Barcelona-Home, a na pewno znajdziesz idealne mieszkanie.

Informacje

Adres: Lincoln, 15
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: 12 to 5:30

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Dresscode:

♀ PANIE: Elegancki (Wysokie obcasy i sukienka)

♂ BOYS: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

 

DARMOWA LISTA GOŚCI OTTO ZUTZ

REZERWACJA STOLIKÓW VIP OTTO ZUTZ

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top