The Room

The Room to koktajl bar, restauracja i klub w jednym i powinien być na Twojej liście miejsc, które “musisz zobaczyć” podczas pobytu w Barcelonie. The Room usytuowany jest w idealnym miejscu, tuż obok Casino of Barcelona i Hotelu Arts, niedaleko plaży, z której możesz skorzystać przed lub po spędzeniu wieczoru w The Room. Polecamy także kilka propozycji zakwaterowania w pobliżu klubu. Możesz sprawdzić niektóre z rekomendowanych APARTAMENTY W VILA OLIMPÍCA STREFA KLUBU

Guest list Barcelona Home

The Room jest wspaniałą mieszanką trzech różnych komponentów: wyśmienitych potraw kuchni śródziemnomorskiej, pysznych drinków i najlepszej muzyki House, R&B i Funku, która spowoduje, że będziesz chciał wrócić i bawić się raz jeszcze. Błyszczący, krystaliczny wygląd wnętrza, z dominującą fioletową paletą kolorów, tworzy niepowtarzalną i bardzo elegancką atmosferę. Fiolet stanowi kombinację dwóch kolorów: czerwonego i niebieskiego (palety najcieplejszych i najprzyjemniejszych kolorów), tym samym uważany jest za idealny kolor. Kolor ten związany jest z wyobraźnią, kreatywnością i inspiracją, więc jeśli czujesz się źle lub potrzebujesz dobrych pomysłów, powinieneś tu przyjść.

Szefowie kuchni The Room oferują różne rodzaje potraw, w tym świeże sałatki, makarony, hamburgery oraz desery, takie jak słynne włoskie tiramisu lub bardziej charakterystyczne dla Katalonii Crème Brulée (Crema Catalana), wszystko to w rozsądnych cenach. Możesz również wybrać dziesiątki dobrze znanych, hiszpańskich, międzynarodowych tapas, w tym nachosy z guacamole i serem cheddar, chrupiące kurczaki lub grilowane krewetki.  Spróbuj ich i odkryj swoje ulubione!

The Room in Barcelona

Zdjęcie autorstwa: theroom.es

DARMOWA LISTA GOŚCI THE ROOM

REZERWACJE STREFY VIP W THE ROOM

W The Room znajduje się również szeroki wybór win, koktajli i innych napojów. Weź do ręki kieliszek szampana lub jedne z imiennych koktajli, a na pewno Twój wieczór będzie należał do wyjątkowych.  Zamarzysz o tym, aby wrócić!

Po delektowaniu się smaczną kolacją i napojami, nie spiesz się z powrotem do domu lub szukaniem innego miejsca. Od godziny 23:00 to 3:00 rano The Room staje się ekskluzywnym miejscem, gwarantującym najlepszy czas dla tych, którzy kochają dobrą muzykę. Fani muzyki House, R&B i Funku z pewnością poczują się jak u siebie. Zatem zrelaksuj się i baw się dobrze!

Restauracja i bar otwarte są od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę od 12:00 do 2:30 rano, w dniach piątek-sobota od godziny 12:00 do 3:00 rano. Nie zapomnij, że po godzinie 23:30 The Room zamienia się w klub z najlepszą muzyką. Zabierz, że sobą przyjaciół!

Chcesz bawić się całą noc? Zobacz więcej na KLUBY W BARCELONIE

BARCELONA-HOME LISTA GOŚCI Należy pamiętać, że klub ma prawo odmówić wstępu, jeśli nie będziesz przestrzegać przepisów dotyczących stroju lub pozostałych punktów regulaminu.

✔ Dresscode? ♀ KOBIETY: coś obcisłego & sexy ♂ MĘŻCZYŹNI: koszulka & buty (nie sportowe buty i t-shirty)

DARMOWA LISTA GOŚCI W THE ROOM

REZERWACJE STREFY VIP W THE ROOM [/box]

Zdjęcie autorstwa: theroom.es

ZAKWATEROWANIA BARCELONA  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top