Home / Purobeach
purobeach

Purobeach

Purobeach znajduje się w hotelu Hilton Diagonal Mar Barcelona i oferuje wspaniały widok na morze. Jest to idealne miejsce, by zanurzyć się w oazie spokoju i relaksu w centrum miasta. Obserwuj widok na morze, rozkoszuj się kąpielą w basenie lub wygrzewaj się na słońcu na jednym z ich drewnianych leżaków.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Odprężenie w czasie ich popisowego masażu, słuchając dźwięków Puro Live Web Radio– to brzmi jak idealny weekend z przyjaciółmi w miejskiej oazie Purobeach. Można tu spędzic cały dzień, bo bar i restauracja serwują świeże drinki i posiłki z kuchni Miami, Marrakeszu i Melbourne. W menu znajdziemy między innymi świeże sałatki, grillowanego homara, czy pysznego Puro Burgera.

purobeach

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJA STOLIKÓW VIP ECLIPSE

W Purobeach odbywają się różnorodne wydarzenia. Przyjęcia koktajlowe pomieszczą 1800 osób, a kolację można zorganizować nawet na 500 osób. Odbywają się tu między innymi prezentacje samochodów, pokazy mody, wesela, prywatne przyjęcia i wiele innych wydarzeń. Klub oferuje koktajle, bufet z jedzeniem oraz obsługę barbecue, której towarzyszy muzyka grana przez DJ’ów.

Odkryj najlepsze miejsce do spotkań po pracy. Goście hotelu Hilton Diagonal Mar Barcelona otrzymują darmowy wstęp do Purobeach i mogą korzystac z leżaków bez dodatkowych opłat. Można tu tez zarezerwowac “leżakowy pakiet”, w skład którego oprócz leżaków wchodzą łóżka balijskie oraz świeże owoce, woda, smoothies i inne pyszności. Goście hotelowi mogą liczyc na specjalne, obniżone ceny tych pakietów.

Informacje

Adres: Passeig de Taulat 262 – 264, Barcelona.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: It is subject to change in case of private celebrations. Reservations are held until 12:30 p.m. 10-31 May: 10 a.m. to sunset. 1 June – 13 September: 10 a.m. – 11 p.m. 14 September – 31 October: 10 a.m. to sunset

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJE STOLIKÓW VIP ECLIPSE

Apartamenty w Barcelonie

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

Noclegi Barcelona


Scroll To Top