purobeach

Purobeach

Purobeach znajduje się w hotelu Hilton Diagonal Mar Barcelona i oferuje wspaniały widok na morze. Jest to idealne miejsce, by zanurzyć się w oazie spokoju i relaksu w centrum miasta. Obserwuj widok na morze, rozkoszuj się kąpielą w basenie lub wygrzewaj się na słońcu na jednym z ich drewnianych leżaków.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Odprężenie w czasie ich popisowego masażu, słuchając dźwięków Puro Live Web Radio– to brzmi jak idealny weekend z przyjaciółmi w miejskiej oazie Purobeach. Można tu spędzic cały dzień, bo bar i restauracja serwują świeże drinki i posiłki z kuchni Miami, Marrakeszu i Melbourne. W menu znajdziemy między innymi świeże sałatki, grillowanego homara, czy pysznego Puro Burgera.

purobeach

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJA STOLIKÓW VIP ECLIPSE

W Purobeach odbywają się różnorodne wydarzenia. Przyjęcia koktajlowe pomieszczą 1800 osób, a kolację można zorganizować nawet na 500 osób. Odbywają się tu między innymi prezentacje samochodów, pokazy mody, wesela, prywatne przyjęcia i wiele innych wydarzeń. Klub oferuje koktajle, bufet z jedzeniem oraz obsługę barbecue, której towarzyszy muzyka grana przez DJ’ów.

Odkryj najlepsze miejsce do spotkań po pracy. Goście hotelu Hilton Diagonal Mar Barcelona otrzymują darmowy wstęp do Purobeach i mogą korzystac z leżaków bez dodatkowych opłat. Można tu tez zarezerwowac “leżakowy pakiet”, w skład którego oprócz leżaków wchodzą łóżka balijskie oraz świeże owoce, woda, smoothies i inne pyszności. Goście hotelowi mogą liczyc na specjalne, obniżone ceny tych pakietów.

Informacje

Adres: Passeig de Taulat 262 – 264, Barcelona.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: It is subject to change in case of private celebrations. Reservations are held until 12:30 p.m. 10-31 May: 10 a.m. to sunset. 1 June – 13 September: 10 a.m. – 11 p.m. 14 September – 31 October: 10 a.m. to sunset

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJE STOLIKÓW VIP ECLIPSE

Apartamenty w Barcelonie

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top