LaTerrrazza4_1

La Terrazza

La Terrazza jest niesamowitym klubem na świeżym powietrzu, wewnątrz otoczonej murem wioski Poble Espanyol, mieszczącej się na zboczu słynnego Wzgórza Montjuic. Jeżeli przyjechałeś do Barcelony, a jeszcze nie byłeś na tym wzgórzu, wybierz się tam dziś wieczorem i po zwiedzaniu udaj się do tego wyjątkowego klubu, gdzie będziesz mógł policzyć gwiazdy ponad swoją głową.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

W klubie panuje atmosfera podobna do tej na Majorce. Wysokie drzewa palmowe, otwarta przestrzeń letnia bryza i dźwięki muzyki sprawią, że poczujesz się jak w niebie. Wystrój tarasu odwzorowuje historyczną część miasta i sprawia, że jest to bardzo przyjemne miejsce. Dzięki balkonom możesz podziwiać wspaniałe widoki. Klub pomieści około 1000 osób i przyciąga młodych, rozrywkowych ludzi. Na parkiecie dominuje muzyka house i techno.

Znajdź swój nocleg już teraz!

DSC_0058_ok

La Terrazza jest uważana za jeden z 20 najlepszych klubów w Hiszpanii i jest w pierwszej 40 najlepszych klubów w Europie. W tym roku świętuje swoje 20 urodziny i przygotowuje z tej okazji wielką imprezę, na której zagrają najbardziej znani DJe zarówno z Hiszpanii jak i z zagranicy. W ciągu tych 20 lat, w klubie zagrała niezliczona ilość wybitnych artystów.

DARMOWA LISTA GOŚCI LA TERRAZZA

REZERWACJA STOLIKÓW VIP LA TERRAZZA

Ciekawostką jest, że na placu Poble Espanyol, tuż przed wejściem do klubu La Terrazza nakręcona została masowa scena filmu Pachnidło.

Przyjdź i poczuj wyjątkową atmosferę tego miejsca.

La Terraza otwarta jest wyłącznie w sezonie letnim, od maja do października.

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI LA TERRAZZA

REZERWACJA STOLIKÓW VIP LA TERRAZZA

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top