Atlantic Club

Atlantic Club

Na znanym wzgórzu Tibidabo w Barcelonie mieści się wspaniały Atlantic Club. Znajdziemy tu bar, taras z pięknym widokiem na całe miasto oraz legendarny klub. Noce tutaj zdają się nie mieć końca a imprezy są niezapomniane.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Znajdź swój nocleg już teraz!

Do klubu należy niesamowicie wielki teren, który ma ogromną wartość kulturową dla Barcelony. Budynek jest typowym przykładem katalońskiego modernizmu. Został on wybudowany w 1907 roku przez Joana Rubio i Bellvera. Atlantic Club oferuje niezwykłą atmosferę i odzwierciedla barcelońskie życie w czasach świetności.

atlantic2

DARMOWA LISTA GOŚCI ATLANTIC CLUB

REZERWACJA STOLIKÓW VIP ATLANTIC CLUB

Ponadto klub można wynając na prywatne wydarzenia. Do tego można zamówić również muzykę oraz katering. Spędź wyjątkową noc w tym niesamowitym miejscu ze swoimi przyjaciółmi i tańczcie do najlepszej muzyki do białego rana.

 

Informacje

Adres: Av. Tibidabo 56, 08035, Zona Alta, Barcelona.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: Friday – Saturday: 00:00 – 06:00

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI ATLANTIC CLUB

REZERWACJE STOLIKÓW VIP ATLANTIC CLUB

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top