8668795127_7f0d0b13ec_z

Serras Rooftop

Wiele dobrych hoteli w Barcelonie posiada taras, bary i restauracje. Dachy hotelowe stanowią idealne miejsce do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków na miasto. Serras Hotel jest znany ze swojego wspaniałego baru na dachu. Ten pięciogwiazdkowy hotel znajduje się w Dzielnicy Gotyckiej, w samym centrum Barcelony. Stąd odwiedzający mają niesamowity widok na Port Vell i Morze Śródziemne. Luksusowy bar oferuje wszystko, czego dusza zapragnie i jest dostępny dla każdego, nie tylko gości hotelowych.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Budynek hotelu został wybudowany w 1846 roku. Znajdziemy tu obrazy namalowane przez Pabla Picasso, pochodzące z czasów, gdy miał on zaledwie 15 lat. Fasada budynku została zaprojektowana przez Francesca Daniela Molina, architekta, którego dziełem jest również słynny Plaça Reial.

Na dachu znajdują się basen u ekskluzywny bar. Tutaj każdy gość traktowany jest jak król i otrzymuje osobistą obsługę. W cocktailbarze, poza wspaniałymi drinkami zamówimy również coś do zjedzenia. Za menu tej wykwintnej restauracji odpowiada Marc Gascons, który oferuje liczne przepyszne dania, takie jak tatar, sałaty, czy paelle. Cocktailbar Serras Rooftop jest otwarty codziennie, a w weekendy grają tu znani DJ’e.

serras rooftop

DARMOWA LISTA GOŚCI SERRAS ROOFTOP>  

REZERWACJA STOLIKÓW VIP SERRAS ROOFTOP>

Bar na dachu można zarezerwować na prywatne wydarzenia, jednocześnie może się tam bawić do 120 osób.

Zaledwie parę minut piechotą od hotelu znajduje się La Rambla. Po całym dniu męczącego zwiedzania warto udać się prosto na dach, by się odprężyć.

Złap trochę słońca w Serras Rooftop!

Zdjęcie: Guillaume P. Boppe cc

 

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI SERRAS ROOFTOP>  

REZERWACJE STOLIKÓW SERRAS ROOFTOP>

Apartamenty w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top