Home / Wolny czas / Shopping i targi / FNAC w Barcelonie
FNAC BARCELONA

FNAC w Barcelonie

Największy sklep FNAC w Barcelonie zlokalizowany jest w centrum handlowym El Trangle przy Plaça Catalunya tuż obok El Corte Inglés. Był to drugi sklep w Hiszpanii, otwarty w 1996 roku. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do rozrywki. Ponadto możesz zakupić książki do nauki angielskiego, przewodniki turystyczne, a jeśli masz ochotę na naukę hiszpańskiego podczas swojego pobytu, są tu sprzedawane również hiszpańskie słowniki i podręczniki.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Jeśli podczas pobytu w Barcelonie masz ochotę na koncert możesz kupić tu biletu na główne najnowsze wydarzenia. Pozostałe sklepy FNAC znajdują się w centrach handlowych L’illa Diagonal, Diagonal Mar i Las Arenas przy Plaza Espanya.

W sklepie FNAC znaleźć można wiele marek elektronicznych, takich jak Samsung. SmartTV, Apple shop, XBOX, HP i Philips Fidelio. Są tu również ubrania i akcesoria, ładowarki, adaptery, słuchawki, itp.

Jeśli zdecydujesz się na nocleg w sercu miasta, które jest zaledwie kilka kroków od Plaza Catalunya i postanowisz pójść na zakupy, wstąp do małego biura FNAC gdzie możesz ubiegać się o zwrot podatku za zakupione przedmioty. Pamiętaj o maksymalnej kwocie którą możesz wydać, aby móc ubiegać się o zwrot.

Ważne informacje o FNAC w Barcelonie

  • Historia: FNAC  to francuska firma założona w 1954 roku, specjalizująca się w sprzedaży urządzeń i przedmiotów służących rozrywce, również płyt CD, DVD, książek, biletów na koncerty, urządzeń elektronicznych. Do Hiszpanii trafiła w 1993 roku i obecnie posiada ponad 150 sklepów w 7 krajach europejskich.

  • Adres: Centro Comercial El Triangle, Plaça Catalunya, 4, 08002 Barcelona

  • Telefon:  902 10 06 32.

  • Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 – 22:00
Wtorek 10:00 – 22:00
Środa 10:00 – 22:00
Czwartek  10:00 – 22:00
Piątek  10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 22:00
Niedziela   Zamknięta

 


Powiększ mapę

 

 

Nocleg w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top