Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / FNAC w Barcelonie
FNAC BARCELONA

FNAC w Barcelonie

Największy sklep FNAC w Barcelonie zlokalizowany jest w centrum handlowym El Trangle przy Plaça Catalunya tuż obok El Corte Inglés. Był to drugi sklep w Hiszpanii, otwarty w 1996 roku. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do rozrywki. Ponadto możesz zakupić książki do nauki angielskiego, przewodniki turystyczne, a jeśli masz ochotę na naukę hiszpańskiego podczas swojego pobytu, są tu sprzedawane również hiszpańskie słowniki i podręczniki.

Jeśli podczas pobytu w Barcelonie masz ochotę na koncert możesz kupić tu biletu na główne najnowsze wydarzenia. Pozostałe sklepy FNAC znajdują się w centrach handlowych L’illa Diagonal, Diagonal Mar i Las Arenas przy Plaza Espanya.

W sklepie FNAC znaleźć można wiele marek elektronicznych, takich jak Samsung. SmartTV, Apple shop, XBOX, HP i Philips Fidelio. Są tu również ubrania i akcesoria, ładowarki, adaptery, słuchawki, itp.

Jeśli zdecydujesz się na nocleg w sercu miasta, które jest zaledwie kilka kroków od Plaza Catalunya i postanowisz pójść na zakupy, wstąp do małego biura FNAC gdzie możesz ubiegać się o zwrot podatku za zakupione przedmioty. Pamiętaj o maksymalnej kwocie którą możesz wydać, aby móc ubiegać się o zwrot.

Ważne informacje o FNAC w Barcelonie

  • Historia: FNAC  to francuska firma założona w 1954 roku, specjalizująca się w sprzedaży urządzeń i przedmiotów służących rozrywce, również płyt CD, DVD, książek, biletów na koncerty, urządzeń elektronicznych. Do Hiszpanii trafiła w 1993 roku i obecnie posiada ponad 150 sklepów w 7 krajach europejskich.

  • Adres: Centro Comercial El Triangle, Plaça Catalunya, 4, 08002 Barcelona

  • Telefon:  902 10 06 32.

  • Godziny otwarcia:

Poniedziałek 10:00 – 22:00
Wtorek 10:00 – 22:00
Środa 10:00 – 22:00
Czwartek  10:00 – 22:00
Piątek  10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 22:00
Niedziela   Zamknięta

 


Powiększ mapę

 

 

Nocleg w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top