Home / Panorama firm w Barcelonie / Bary / Rosa Del Raval
3

Rosa Del Raval

Rosa del Raval to restauracja meksykańska, która mieści się przy Carrer dels Angels 6 w dzielnicy El Raval, niedaleko Rambli i Placu Catalunya. Łatwo tam dotrzeć metrem, dojeżdżając linią L3 do stacji Liceu lub Catalunya. Restauracja jest otwarta siedem dni w tygodniu. Od niedzieli do czwartku w godzinach 13:00-00:30, a w piątki i soboty od 13:00 do 1:30.

Rosa del Raval to wyjątkowa mieszanka meksykańskiej restauracji serwującej pyszne dania i cocktail baru, idealnego by spędzić czas z przyjaciółmi w miłym otoczeniu. Wystrój przywołuje na myśl wszystkie meksykańskie stereotypy, które dodają temu miejscu zabawnego uroku. Miejsce to urządzono z dbałością o dobór kolorów i najdrobniejsze szczegóły.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Pełne menu jest dostępne od 13:30 siedem dni w tygodniu i może zostać przygotowane również na wynos.

Restauracja oferuje autentyczne dania kuchni meksykańskiej. Będąc tam musisz spróbować guacamole, nachos, quesadillas, tacos i burritos. Wszystkie potrawy są przygotowane na miejscu i podawane świeże i pyszne. Restauracja posiada również szeroką ofertę koktajli i drinków: margarity, tequile i mojito, Caipirinhie, czy Sangrie, w cenach od 3,50 €. Mojito jest specjalnością restauracji, najczęściej wybieranym drinkiem przez klientów, ze względu na doskonały orzeźwiający smak i wyjątkowo niską cenę. Za jedyne 9 € między 13:00 a 16:30 dostaniesz trzydaniowy posiłek z napojem. Na tle innych barcelońskich restauracji Rosa del Raval oferuje konkurencyjne ceny.

Screen Shot 2015-06-25 at 12.59.58

Koniecznie musisz spróbować mojito w Rosa del Raval, oferują je w wielu smakach, takich jak mango, truskawka itp. Osobiście polecam to o smaku marakui, pycha! 

Miła atmosfera jest idealna dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca, by zjeść z dala od ulic w okolicach Rambli, które roją się od turystów. Na pewno będziesz czuć się tam dobrze, dzięki wspaniałemu wystrojowi i uprzejmej obsłudze.

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

bars-pl jedzenie-i-picie kultura-pl barcelona-directory-pl restaurants-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top