Home / Wszystko o Barcelonie / Szwedzkie wnętrza, Ikea w Barcelonie
swedish design in Barcelona

Szwedzkie wnętrza, Ikea w Barcelonie

Ikea jest bardzo popularną szwedzką siecią sklepów oferujących stylowe meble i różne dodatki i akcesoria domowe. Jakość produktów w stosunku do niskich jest jest dość wysoka. Jeżeli chcesz przemeblować dom, Ikea, a szczególnie Ikea w Barcelonie, jest miejscem, które musisz odwiedzić, gdyż znajdziesz tam wiele inspiracji, a od czasu do czasu można złapać tam świetną okazję.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

W Barcelonie Ikea ma dwa sklepy i oba znajdują się poza centrum miasta, Pierwszy z nich, Ikea L’Hospitalet, mieści się około 15 minut na południe od centrum. Jeżeli chcemy się tam wybrać transportem publicznym, najlepiej dojechać tam linią C1 lub C2 z Plaza Espanya. Powinniśmy wysiąść na przystanku Bellvitge. Stamtąd do sklepu jest ok. 7-10 minut spacerem. Jeżeli wolisz pojechać autobusem, na Plaza Espanya wsiądź w linię 65, 79, 105, L70, L72, L80 albo L82, a z Plaza Catalunya – L95.

Ikea Badalona znajduje się po północnej stronie miasta. Najszybciej dotrzemy tam liniami metra L1 i L4 do przystanku Fonto lub Pep venture. Jeżeli wybierzemy się autobusem, musimy wsiąść w linię B19, B22, B23 lub B29.

Nieważne, jak daleko, Ikeę zawsze warto odwiedzić!

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top