Home / Wolny czas / Shopping i targi / Szwedzkie wnętrza, Ikea w Barcelonie
swedish design in Barcelona

Szwedzkie wnętrza, Ikea w Barcelonie

Ikea jest bardzo popularną szwedzką siecią sklepów oferujących stylowe meble i różne dodatki i akcesoria domowe. Jakość produktów w stosunku do niskich jest jest dość wysoka. Jeżeli chcesz przemeblować dom, Ikea, a szczególnie Ikea w Barcelonie, jest miejscem, które musisz odwiedzić, gdyż znajdziesz tam wiele inspiracji, a od czasu do czasu można złapać tam świetną okazję.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

W Barcelonie Ikea ma dwa sklepy i oba znajdują się poza centrum miasta, Pierwszy z nich, Ikea L’Hospitalet, mieści się około 15 minut na południe od centrum. Jeżeli chcemy się tam wybrać transportem publicznym, najlepiej dojechać tam linią C1 lub C2 z Plaza Espanya. Powinniśmy wysiąść na przystanku Bellvitge. Stamtąd do sklepu jest ok. 7-10 minut spacerem. Jeżeli wolisz pojechać autobusem, na Plaza Espanya wsiądź w linię 65, 79, 105, L70, L72, L80 albo L82, a z Plaza Catalunya – L95.

Ikea Badalona znajduje się po północnej stronie miasta. Najszybciej dotrzemy tam liniami metra L1 i L4 do przystanku Fonto lub Pep venture. Jeżeli wybierzemy się autobusem, musimy wsiąść w linię B19, B22, B23 lub B29.

Nieważne, jak daleko, Ikeę zawsze warto odwiedzić!

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top