Home / Kultura / Gastronomia / Taverna Amsterdam w Barcelonie
Oktoberfest Barcelona

Taverna Amsterdam w Barcelonie

Taverna Amsterdam jest znanym barem w Barcelonie, zlokalizowanym tuż przy Rambli, Placu Katalońskim oraz stacjach metra Passeig de Gracia (L3 i L4) i Girona (L4), przy Carrer d’Aragó 305.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Bar jest szczególnie popularny ze względu na jedzenie serwowane przez cały dzień aż do północy, ekrany, na których wyświetlane są mecze na żywo oraz największy wybór piwa w Barcelonie. W asortymencie znajdują się między innymi piwa hiszpańskie, niemieckie, belgijskie, holenderskie, angielskie, czy meksykańskie.

Ponadto, Tawerna Amsterdam ma specjalne oferty na każdy dzień tygodnia. Dziś, 3. grudnia, dostaniemy 200g burgera z frytkami za jedyne 8,50 euro. W czwartki jest noc studencka i między 22:00 a 23:00, piwo i wino kosztują tylko 1,50 euro, dodatkowo dostajemy tapas gratis. W piątki specjalną ofertą jest drink po pracy i darmowe tapas. W soboty – cosmo night out – Cosmopolitan kosztuje wtedy 4,50 euro. W niedzielę natomiast piwo przez cały dzień kosztuje 1,50 euro. Promocje często się zmieniają, dlatego warto zaglądać na ich stronę, by dowiedzieć się, co akurat oferują.

Poza jedzeniem i piciem, możemy tam oglądać wydarzenia sportowe na 4 ekranach. Ponadto znajduje się tam szeroki 2-metrowy ekran.

Taverna jest otwarta codziennie od 17:00 do 2:00.

Do zobaczenia w Amsterdamie!

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

jedzenie-i-picie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top