Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Piękne apartamenty ze zniżką 15%
Apartment

Piękne apartamenty ze zniżką 15%

Barcelona-Home przedstawia świetną ofertę miesięcznego wynajmu mieszkań! Zarezerwuj apartament na miesiąc lub dłużej i wynajmij piękne apartamenty ze zniżką 15% na pobyt w Barcelonie! Jesteś studentem, który przyjeżdża uczyć się w jednej ze szkół czy jednym z uniwersytetów w Barcelonie? Czy może właśnie podpisałeś umowę o pracę i szukasz mieszkania w stolicy Katalonii? Oferujemy zatem wyjątkową możliwość wynajęcia jednego z naszych wspaniałych apartamentów w Barcelonie ze zniżką w wysokości 15%!

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Apartamenty, luksusowe poddasza czy pokoje dla studentów w mieszkaniach to unikatowe oferty Barcelona-Home. Wiele apartamentów znajduje się w centrum Barcelony w odległości spaceru lub krótkiej podróży metrem od najważniejszych punktów w mieście i uniwersytetów. Oprócz tego zapewnione zostają również liczne udogodnienia, w które wchodzą dostęp do Internetu, pralki, kuchnie.

Zakwaterowanie w historycznym centrum Barcelony

Od 1400€ / MIESIĄC

Barcelona-Home to jedna z wiodących firm, które zapewniają zakwaterowanie dla turystów. Profesjonalny i międzynarodowy zespół pracowników posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wynajmowaniu mieszkań, a także usilnie stara się, by klienci byli usatysfakcjonowani z apartamentów. Firma oferuje aktualnie piękne apartamenty ze zniżką 15% – warto skorzystać z tej okazji.

Polish

 mapppp

 view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top