Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Piękne apartamenty ze zniżką 15%
Apartment

Piękne apartamenty ze zniżką 15%

Barcelona-Home przedstawia świetną ofertę miesięcznego wynajmu mieszkań! Zarezerwuj apartament na miesiąc lub dłużej i wynajmij piękne apartamenty ze zniżką 15% na pobyt w Barcelonie! Jesteś studentem, który przyjeżdża uczyć się w jednej ze szkół czy jednym z uniwersytetów w Barcelonie? Czy może właśnie podpisałeś umowę o pracę i szukasz mieszkania w stolicy Katalonii? Oferujemy zatem wyjątkową możliwość wynajęcia jednego z naszych wspaniałych apartamentów w Barcelonie ze zniżką w wysokości 15%!

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Apartamenty, luksusowe poddasza czy pokoje dla studentów w mieszkaniach to unikatowe oferty Barcelona-Home. Wiele apartamentów znajduje się w centrum Barcelony w odległości spaceru lub krótkiej podróży metrem od najważniejszych punktów w mieście i uniwersytetów. Oprócz tego zapewnione zostają również liczne udogodnienia, w które wchodzą dostęp do Internetu, pralki, kuchnie.

Zakwaterowanie w historycznym centrum Barcelony

Od 1400€ / MIESIĄC

Barcelona-Home to jedna z wiodących firm, które zapewniają zakwaterowanie dla turystów. Profesjonalny i międzynarodowy zespół pracowników posiada ponad 15-letnie doświadczenie w wynajmowaniu mieszkań, a także usilnie stara się, by klienci byli usatysfakcjonowani z apartamentów. Firma oferuje aktualnie piękne apartamenty ze zniżką 15% – warto skorzystać z tej okazji.

Polish

 mapppp

 view more apartments polish

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top