Home / Najlepsze miejsca / Najlepsze lodziarnie w Barcelonie
Best ice-cream shops in Barcelona

Najlepsze lodziarnie w Barcelonie

Teraz, kiedy temperatura na zewnątrz rośnie, twoje ciało może nadal być na uczelni, czy w pracy, jednak myślami już na pewno jesteś na plaży, popijając drinka z palemką lub jedząc pyszne lody. Gdzie w Barcelonie dostaniemy najlepsze lody? To nie jest proste pytanie, bo w mieście jest naprawdę wiele doskonałych lodziarni. Poniżej przedstawiamy te, które są naprawdę warte spróbowania.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Eyescream and Friends

Eyescream and Friends nie tylko serwuje przepyszne lody, ale jest też najzabawniejszą lodziarnią w Barcelonie. Jest to stosunkowo nowe miejsce, otwarte w 2012 roku. W Eyescream and Friends, lody to włoskie gelato, jednak podawane w stylu tajwańskich lodów “ciętych” (Baobing). Deser ten smakuje jak mieszanka lodów z sorbetem. Połączenie to jest wyjątkowe i nieznane większości osób, zwłaszcza że podawane jest z przeróżnymi sosami i posypkami. Zanim lody zostaną podane, są ozdabiane parą oczu, przez co nabierają zabawnego charakteru.

Adres: Passeig de Joan de Borbó, 30, 08003 Barcelona
Godziny otwarcia: 12.30 – 01.00

Vioko

Głównym celem Vioko jest podanie ci dokładnie tego, czego sobie zażyczysz. Miłośnikom nowych doznań oferują niespodziewane smaki, takie jak lody fiołkowe, czy różane. Dla tradycjonalistów znajdziemy lody czekoladowe, śmietankowe, czy karmelowe. W Vioko znajdziemy w sumie ponad 50 smaków i jak wszyscy zgodnie twierdzą, gdy spróbujesz jednego, będziesz wracać po kolejne.

Adres: Passeig de Joan De Borbó, 55, 08003 Barcelona
Godziny otwarcia: 11.00 – 10.00

Gelaaati! Di Marco

Właściciele tej włoskiej lodziarni dbają o zdrowie swoich klientów. W ich lodach nie znajdziemy żadnych sztucznych konserwantów, czy barwników i mają one niską zawartość tłuszczu. Do produkcji lodów używane są wyłącznie naturalne składniki, takie jak mleko, śmietanka, cukier, żółtka, orzechy i świeże owoce. Tu możemy rozkoszować się pysznym deserem bez poczucia winy. Pycha!

Adres:  Carrer de la Llibreteria, 7, 08002 Barcelona
Godziny otwarcia: 10.00 – 23.30

Amorino

Nie bez powodu symbolem tej lodziarni jest anioł – ich lody są niebiańskie! Amorino swój pierwszy punkt otworzyło w 2002 roku, a obecnie ich filie można znaleźć w różnych europejskich państwach, a nawet i w Chinach! Właścicielami sieci są dwaj Włosi – przyjaciele z dzieciństwa i ich głównym celem jest produkcja lodów najlepszej jakości, przy użyciu naturalnych składników i w miarę możliwości bez sztucznych barwników.

Adres: Las Ramblas 125, Barcelona (Jedna z lokalizacji, w Barcelonie jest ich więcej)
Godziny otwarcia:  11.00-24.00

La Jijonenca

Jeżeli bardzo się spieszysz, to nie jest lodziarnia dla ciebie, bo z pewnością natkniesz się tu na kolejki. Jednak, według wielu osób, zdecydowanie jest na co czekać! La Jijoneca oferuje wyjątkowe smaki, które sprawią, że twoje kubki smakowe oszaleją! Lodziarnia znajduje się przy Sagradzie Familii, więc można tam zajrzeć po ciężkim dniu spędzonym na zwiedzaniu.

Adres: Av. Gaudí 32, Barcelona (There are more locations in Barcelona)
Godziny otwarcia: 09.00-24.00

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

najlepsze-miejsca

Noclegi Barcelona


Scroll To Top