Home / Wolny czas / Shopping i targi / Zakupy Vintage
vintage featured

Zakupy Vintage

Barcelona to miasto słynące na całym świecie z możliwości zrobienia fantastycznych zakupów. Jest tu tak wiele sklepów, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!. Najsłynniejszym pasażem handlowym jest ulica Passeig de Gracia, znajdziesz tam wiele luksusowych sklepów designerskich, również znanych marek takich jak Calvin Klein, Burberry, Dior, itp. Barcelona ma również mnóstwo centrów handlowych z tańszymi i bardziej popularnymi markami takimi jak: Zara, H&M, Pull&Bear, Berschka, i inne.

Jednakże, dla tych którzy posiadają bardziej unikalny gust w mieście znajduje się wiele sklepów vintage. Jeśli szukasz czegoś niezwykłego, koniecznie sprawdź te miejsca! Niektóre ze sklepów vintage oferują ubrania w bardzo dobrych cenach, jednak niektóre z nich posiadają nieco bardziej kosztowne ubrania i gadżety. Poniżej znajduje się lista najlepszych sklepów gdzie można zrobić zakupy vintage w Barcelonie.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Gdzie?

Zakupy vintage można zrobić w całej Barcelonie. W każdej dzielnicy znajdziesz ciekawy sklep.  Jednak najwięcej tego typu punktów mieści się na El Raval. Najsłynniejsza ulicą vintage jest  Carrer de la Riera Baixa. Ulica zlokalizowana jest na El Raval, znajdziesz tam ciekawe sklepy z ubraniami w dobrych cenach!

 

Sklepy

Poniżej prezentujemy listę najlepszych i najciekawszych sklepów vintage w Barcelonie. Oczywiście jest ich wiele więcej, ale te wydają się nam naprawdę warte odwiedzenia.

 • Lullaby – Lullaby to sklep zlokalizowany na El Raval, oferujący ubrania z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych. Są tam głównie ubrania dla kobiet, ale w tyłach sklepu znajduje się również moda męska, ubrania dla dzieci i bielizna. Znajdziesz tam również ciekawą kolekcję akcesoriów. W sklepie znajdują się zarówno ubrania znanych projektantów jak i bardziej przystępne cenowo rzeczy.
  Adres: Carrer de la Riera Baixa 22
  Metro: Liceu (L3) i Sant Antoni (L2)
 • Holala! – Jeden z najsłynniejszych sklepów vintage w Barcelonie. Zajrzyj tam po ubrania, artykuły skórzane, akcesoria i meble. Sklepy Holala znajdują się w różnych lokalizacjach w mieście.
  Adres: Carrer de la Riera Baixa 11
  Carrer dels Tallers 73
  Plaça de Castella 2
  Metro: Liceu (L3) i Sant Antoni (L2) dla Baixa
  Universitat (L1/L2) i Catalunya (L1/L3) dla Tallers & Castella
 • De Faralaee – De Faralaee to kolejny sklep vintage na El Raval. Oferuje miks stylu vintage, urban, i ręcznie uszytych ubrań. Ceny sprzedawanych przedmiotów zaczynają się od 5 euro!
  Adres: Carrer de la Riera Baixa 9
  Metro: Liceu (L3) i Sant Antoni (L2)

 

 • Le Swing – Przytulny butik zlokalizowany na El Born. Możesz tam kupić ubrania i akcesoria.
  Adres: Carrer del Rec 16
  Metro: Jaume (L4)

 

 • La Clinique Fine Store – ten sklep specjalizuje się w vintage okularach przeciwsłonecznych. Poza okularami znajdziesz tam również takie przedmioty jak kamery, buty, ubrania i inne!
  Adres: Carrer dels Mirallers 7
  Metro: Jaume (L4)

 

 • Paris Vintage – jest to nieco droższy sklep niż pozostałe, ponieważ oferuje przedmioty vintage znanych marek takich jak  Yves Saint Laurent, Christian Lacroix, i Roberto Cavalli.
  Adres: Carrer Rosselló 237, piętro 1
  Metro: Diagonal (L3 and L5)

Noclegi w Barcelonie

Zobacz wszystko

 

 

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top