Home / Kultura / Gastronomia / Kluby Gejowskie w Sitges
Gay Bars in Sitges

Kluby Gejowskie w Sitges

Mimo, że mieszkańcy Sitges są bardzo otwarci, jednak homoseksualiści wolą obracać się wśród ludzi o tych samych preferencjach. W Sitges są 23 kluby gejowskie. W tym poście zebraliśmy najlepsze z nich, polecane przez Gay Sitges Guide.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

 

– Parrots Pub: Znajduje się w hotelu Parrots w centrum miasta. Bar jest otwarty przez cały dzień, ma duży taras i przyciąga przedstawicieli wszystkich grup wiekowych. Miejsce to jest pełne każdego dnia i jako jedno z nielicznych w Sitges oferuje obsługę przy stoliku.

– Privilege Bar: Jedno z najbardziej popularnych miejsc w czasie sezonu. Znajdują się tu trzy bary, duży parkiet i przychodzą tu głównie młodzi ludzie. Klub oferuje różne imprezy tematyczne w czasie tygodnia. Główną atrakcją jest sala, w której klienci tańczą w całkowitych ciemnościach.

– La Villa: Luźny, jednak bardzo nowoczesny wystrój sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla lokalnych mieszkańców jak i turystów w różnym wieku. W tym zlokalizowanym w centrum miasta barze możemy posłuchać odprężającej, relaksującej muzyki. Oprócz drinków, możemy tu zamówić tapas i przekąski.

– Carousel: W tym znajdujący się na najbardziej popularnej gejowskiej ulicy w w Sitges będą cię obsługiwać najseksowniejsi kelnerzy w mieście. Bar na tarasie oferuje szeroką gamę koktajli i bardzo przyjazną obsługę.

– Bourbon’s Bar: Po niedawnym remoncie, francuskiemu właścicielowi udało się zachować dawną popularność tego miejsca i nadać mu kosmopolityczny styl. Miejsce to jest znane ze swojej sali, w której można tańczyć w ciemnościach do housowej muzyki granej przez rezydentów klubu.

– Bukkake: Ten pływający bar ma na pokładzie prysznice, szafki, i rampy do skakania, gdyby ktoś chciał bardziej zaszaleć. Bar z przodu oferuje przyjazną atmosferę i dużą różnorodność drinków.

– Bears’ Bar: WJak można się spodziewac po jego nazwie, ten bar jest popularny szczególnie w czasie Bear’s Week w Sitges. Znajdują się tu dwie ciemne sale, telewizory, na których puszczane są filmy dla dorosłych i X-cross (krzyż św. Andrzeja).

– Central Café Bar: Zewnętrzny taras jest idealnym miejscem, by oglądać lokalne życie. Kawiarnia oferuje kawę, koktajle i różne ciasta i przekąski.

– Mojito & Co.: Bar letni z zewnętrznym tarasem w samym centrum Sitges przyciąga zróżnicowane towarzystwo. Znajdziemy tu fuzję tradycyjnych drinków z japońskim dodatkiem – sake. Koktajle są przyrządzane na miejscu, specjalnie dla każdego gościa.

– Summer Lounge Sitges: Kolejny klub zlokalizowany w centrum posiadający zewnętrzny taras idealny, by w letnie wieczory delektować się drinkami wraz z przyjaciółmi.

– Yummy: Ten przestronny bar ma zewnętrzny taras i oferuje spokojne i odprężające otoczenie. Miejsce to jest znane z najlepszego wyboru szampanów w Sitges i otwarte jest tylko w w sezonie letnim.

Zapewnij sobie zakwaterowanie w idealnej lokalizacji, by móc cieszyc się wszystkimi barami, klubami i innymi atrakcjami, które oferuje Sitges.

 

Zdjęcie: Quinn Dombrowski cc

 

 

Noclegi w Sitges

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

jedzenie-i-picie kultura-pl

Zakwaterowanie Sitges


Scroll To Top