Home / Wolny czas / Shopping i targi / Galerie Handlowe w Barcelonie
malls

Galerie Handlowe w Barcelonie

Barcelona to jest z wiodących miast mody na świecie, można się tu natknąć na innowacyjne i unikatowe znaleziska. Najlepsze miejsca na zakupy to lokalne Centra Handlowe. Poniżej prezentujemy trzy barcelońskie galerie, które musisz odwiedzić! To swego rodzaju przewodnik po Centrach Handlowych Barcelony.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

La Maquinista

La Maquinista to jedno z największych Centrów Handlowych zlokalizowanych w Barcelonie. Znajduje się tu wiele popularnych marek, takich jak Zara, Bershka, Mango, Stradivarius i Hollister. Co ciekawe budynek centrum nie posiada dachu. W rzeczywistości jest to otwarta przestrzeń, która pozwala cieszyć się światłem słonecznym podczas wizyt w sklepach.

Małe sofy i fotele dostępne są dla każdego, zwłaszcza dla osób towarzyszących zmęczonych długimi godzinami zakupów ze swoją drugą połówką! Znajdziesz też miejsca na zaspokojenie głodu: fast foody i restauracje znajdują się wszędzie w okół!

Miejsce to jest idealne na zakupy, ale warto dać sobie zapas czasu. Znajduje się nieco dalej od centrum i miejsc zainteresowania.

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota 10.00 – 21.30.

Adres: Paseo Potosí 2, stacja metra Sant Andreu lub Torras I Bages (L1).

Diagonal Mar

Diagonal Mar zlokalizowane jest w pobliżu Forum na Diagonal Mar. W Centrum znajduje isę Alcampo, ekwiwalent francuskiego Auchan, poza tym mieści się tu niezliczona liczba sklepów.

Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione sklepy oraz ogromną liczbę świetnych restauracji. Co więcej, są tu także sklepu elektryczne i elektroniczne, FNAC, sklep audio-video.

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota 10.00 – 22.00.

Adres: Avinguda Diagonal 3.

Las Arenas

Las Arenas to galeria zlokalizowana na Plaça Espanya. Z architekturą i w kształcie areny, budynek robi ogromne wrażenie, zwłaszcza gdy jest oświetlone po zmroku.

Za 1€, możesz wjechać na dach Las Arenas i podziwiać niesamowite Plaça Espanya oraz Pałac na Montjuic.

Na dachu mieszczą się restauracje gdzie można zjeść pyszną kolację w towarzystwie przyjaciół i rodziny!

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota 10.00 – 22.00.

Adres: Gran Via de les Corts Catalanes 373-385.

 

 

Noclegi w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top