Eclipse Bar

Eclipse Bar

Eclipse Bar znajduje się na 26. piętrze luksusowego W Hotel Barcelona, tuż przy plaży Barceloneta. Widok z baru jest oszałamiający i majestatyczny. Zamów swój ulubiony koktajl i zatrać się w tej wyjątkowej chwili.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJA STOLIKÓW VIP ECLIPSE

Znajdź swój nocleg już teraz!

W Hotel jest wyrafinowanym miejscem, więc odwiedzając Eclipse Bar warto zerknąć na to wyjątkowe dzieło architektoniczne. Od wejścia aż do najwyższego piętra otoczenie jest bardzo eleganckie i sprawia, że i ty tak się poczujesz. Pierwszy Eclipse Bar powstał w Londynie, rozpoczynając rewolucję w londyńskiej kulturze koktajli 17 lat temu. Ich popisowe arbuzowe martini jest szczególnie popularne i można go spróbować również w Barcelonie. Wystrój barcelońskiego Eclipse Bar jest również inspirowany jest tym brytyjskim tętniącym życiem miastem.

Bar ma w swojej ofercie menu Sushi & Cocktails menu. Możemy też rozkoszować się kieliszkiem szampana lub cavy, by sprawić by nasz wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy. Jest to idealne miejsce, by uczcić wyjątkowe chwile ze znajomymi.

eclipse cocktail

Pełna życia i ekskluzywna atmosfera baru jest zapewniona przez specjalne wydarzenia organizowane codziennie między 22:00 a 23:00: daj się pochłonąć housowej muzyce w poniedziałki i środy, miejskim dźwiękom w soboty i w żadnym razie nie przegap premium beats w niedzielne wieczory. Światowej sławy DJ-e grają muzykę pełną duszy, śmiałe dźwięki i występują na żywo.

Nie zapomnij wziąc ze sobą aparatu – naprawdę warto uwiecznić ten wyjątkowy, panoramiczny widok na miasto. Spędź niezapomniany wieczór w Eclipse Bar, bo tutaj “sky is the limit”.

Informacje

Adres: Located within W Hotel Barcelona, Plaça de la Rosa dels Vents 1, 26th Floor.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: Monday – Sunday, 18:00 to 4:00

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI ECLIPSE

REZERWACJE STOLIKÓW VIP ECLIPSE

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top