eWQT7Fkuhbg

Los Altos

W nocnym klubie Otto Zutz mieszczącym się w dzielnicy Sant Gervasi, wyjątkowy bar otwiera swoje drzwi od środy do soboty między 23:30 an 6:00 i zaprasza na noc wypełnioną zabawą i wspaniałą atmosferą.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Znajdź swój nocleg już teraz!

Znajdziemy tu pięciometrowy bar, oświetlony kryształami w przytulnym wnętrzu z luksusowymi sofami w stylu vintage, uzupełnione awangardową atmosferą. Ta najbardziej ekskluzywna część skierowana  jest do starszych odwiedzających, jednak jest doskonałą opcją dla każdego, kto  chce czegoś innego. W tym miejscu możemy posłuchać najlepszych współczesnych piosenek i największych hitów, a nawet popu z lat ’80 i ’90. Po wypiciu paru drinków w tym miejscu, można zejść na dół do części klubowej Otto Zutz, gdzie każdy klubowicz będzie w siódmym niebie.

J5U7FdqjgHY

DARMOWA LISTA LOS ALTOS

REZERWACJA STOLIKÓW LOS ALTOS

Znajduje się tu też premium cocktail bar, więc możemy spróbować przepysznych drinków podczas delektowania się kolacją. Restauracja serwuje kuchnię śródziemnomorską z dodatkiem fusion. Każdej soboty kolacje są ożywione muzyką, występami iluzjonistów i monologami. To doda uroku twojej wizycie. Show zaczyna się o 22:30 i zobaczymy dwa 30-minutowe przedstawienia. Później można tańczyć do 6 rano.

The Main Room to miejsce, gdzie usłyszysz najlepsze dźwięki i najlepsze piosenki z gatunków takich jak hip-hop czy R&B. Otto Zutz jest jednym z najlepszych klubów oferujących tego typu muzykę. Wielu utalentowanych DJ-ów, nie tylko hiszpańskich, ale też zagranicznych występowało właśnie na tej sali.

W The Hot Room usłyszymy najlepsze piosenki lat ’80 i ’90, rock i pop. Tu znajdziemy też cocktail bar i chupiterię.

W The Stand Up Room będziemy się bawić przy współczesnych hitach, z gatunków takich jak dance, czy pachanga.

Los Altos jest idealnym miejscem dla grup przyjaciół szukających wyjątkowego wieczora we wspaniałej atmosferze.

Informacje

Adres: Carrer de Lincoln 15, 08006, Barcelona
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: Wednesday – Saturday: 23:30 – 06:00

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI LOS ALTOS

REZERWACJE STOLIKÓW VIP LOS ALTOS

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top