Hyde Club

Hyde Club

Jeżeli jesteś studentem i masz ochotę na imprezę, ale nie wiesz gdzie się wybrać, Hyde Club w dzielnicy L’Eixample, w pobliżu Passeig de Gracia jest idealnym miejscem, by uwolnić swoją energię. Mile widziani są nie tylko studenci, ale wszyscy, którzy chcą spędzić wyrafinowany wieczór w przyjemnej atmosferze.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Znajdź swój nocleg już teraz!

W tym klubie znajdziemy wyjątkowe dekoracje w nowojorskim stylu. Przestrzeń nie jest zbyt duża, jednak jest idealna sztuki i mody. Nie znajdziemy tu też wielu miejsc siedzących, więc parkiet jest cały nasz! Najlepiej poczują się tu miłośnicy house’u i soulu. Przez cały tydzień odbywają się tu różne imprezy, wydarzenia firmowe i pokazy, więc warto sprawdzić na stronie, co danego dnia dzieje się w klubie.

Popołudniami w Hyde Club możemy zaznać prawdziwego życia biznesmenów. Znajdziemy tu bibliotekę, międzynarodową prasę, strefę Wifi, kawę, ciasto, koktajle, wino, cava i jedzenie. Stwarza to prawdziwie amerykańską atmosferę, idealną do odpoczynku po pracy, a następnie do odprężenia się na parkiecie przy najlepszych DJ-skich dźwiękach, Klub otwiera swoje drzwi w każdy weekend i odbywają się tu imprezy przepełnione pozytywnymi wibracjami.

DARMOWA LISTA GOŚCI HYDE CLUB

REZERWACJA STOLIKÓW VIP HYDE CLUB

Przyjdź do Hyde Club, a twój pobyt w Barcelonie będzie niezapomniany!

Informacje

Adres: Passatge de Domingo 3, 08007, Barcelona.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: Tuesday-Wednesday: 7 p.m. – 3 a.m. Thursday: 8:30 p.m. – 3:30 a.m. Friday – Saturday: 11:00 p.m. – 6:00 a.m.

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI HYDE CLUB

REZERWACJA STOLIKÓW VIP HYDE CLUB

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top