Home / Kultura / Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie
Dime language school

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie Barcelona

Dime – szkoła języka hiszpańskiego, znajduje się w samym sercu Barcelony, pomiędzy dzielnicami Gracia i Sant Gervasi, 200 metrów od stacji metra Lesseps. Jest to nowoczesna szkołą hiszpańskiego założona przez dwóch profesorów. Założyciele, wraz z  zespołem nauczycieli, są pasjonatami swojej pracy. Pomagają nowo przybyłym włączyć się do życia miasta poprzez poznanie lokalnej kultury i języka. Hiszpański jest nauczany w małych grupach (3 do 8 osób).  Język jest nauczany w kontekście prawdziwego życia, co stanowi alternatywą dla nudnych i żmudnych ćwiczeń praktykowanych zazwyczaj w szkołach.
Organizowane są też zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, spacery, specjalne ćwiczenia), w celu zapoznania studentów z miastem i jego kulturą.

Dime oferuje intensywne i ekstensywne kursy na wszystkich poziomach, lekcje prywatne, lekcje wymowy, a także zajęcia w sobotę rano – idealne dla tych, którzy są zajęci w ciągu tygodnia. Jeśli nie możesz znaleźć kursu języka hiszpańskiego, który Ci odpowiada, skontaktuj się i rozpocznij zajęcia!

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie Barcelona

Dime Language School
Calle Berna 5 – 7 bjs
08006 Barcelona
+34 93 217 8137
 

http://www.dimebarcelona.com/

Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top