Home / Kultura / Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie
Dime language school

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie Barcelona

Dime – szkoła języka hiszpańskiego, znajduje się w samym sercu Barcelony, pomiędzy dzielnicami Gracia i Sant Gervasi, 200 metrów od stacji metra Lesseps. Jest to nowoczesna szkołą hiszpańskiego założona przez dwóch profesorów. Założyciele, wraz z  zespołem nauczycieli, są pasjonatami swojej pracy. Pomagają nowo przybyłym włączyć się do życia miasta poprzez poznanie lokalnej kultury i języka. Hiszpański jest nauczany w małych grupach (3 do 8 osób).  Język jest nauczany w kontekście prawdziwego życia, co stanowi alternatywą dla nudnych i żmudnych ćwiczeń praktykowanych zazwyczaj w szkołach.
Organizowane są też zajęcia pozalekcyjne (wycieczki, spacery, specjalne ćwiczenia), w celu zapoznania studentów z miastem i jego kulturą.

Dime oferuje intensywne i ekstensywne kursy na wszystkich poziomach, lekcje prywatne, lekcje wymowy, a także zajęcia w sobotę rano – idealne dla tych, którzy są zajęci w ciągu tygodnia. Jeśli nie możesz znaleźć kursu języka hiszpańskiego, który Ci odpowiada, skontaktuj się i rozpocznij zajęcia!

Dime – Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie Barcelona

Dime Language School
Calle Berna 5 – 7 bjs
08006 Barcelona
+34 93 217 8137
 

http://www.dimebarcelona.com/

Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top