Home / Wolny czas / Sport / Surfing w Barcelonie
Surfing in the Sea Barcelona Spain Beaches

Surfing w Barcelonie

Rozległe plaże Barcelony zachęcają do surfingu. Oferta miasta pozwala na sprawdzenie swoich sił w tym sporcie. Można tu znaleźć wiele certyfikowanych szkół surfingu, które oferują lekcje na wybrzeżu Barcelony. Odwiedzając barcelońskie plaże, prawdopodobnie zauważysz ludzi stojących na desce i balansujących wiosłem. Ci, którzy są zainteresowani tym nietypowym sportem, powinni wiedzieć, że jest to jeden z najpopularniejszych sportów w Barcelonie. Nazywa się Stand Up Paddle (SUP). Zabawa polega na tym, aby utrzymać równowagę na szerokiej desce kołysanej przez fale. Po oswojeniu się z Paddle Surfingiem, łatwiej będzie nauczyć się klasycznej wersji surfingu, ponieważ umiejętność utrzymania równowagi to podstawa tego sportu.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Fale na plażach Barcelony nie są duże, co ułatwia naukę surfingu początkującym.

Tu możesz znaleźć różne szkoły surfingu położone tuż przy barcelońskiej plaży:

Base Nautica Municipal Barcelona.

Adres tej szkoły to  Avinguda del Litoral, Platja Mar Bella. Szkoła oferuje kursy różnego typu, w tym zajęcia grupowe (5-6 osób). Cena kursów to 30, 40,80 lub 110 euro odpowiednio za 1, 2, 4 lub 6 godzin. Zajęcia indywidualne dla początkujących kosztują 55 euro za godzinę i 70 euro za 2 godziny. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji zadzwoń pod numer +34 93 221 04 32 lub wyślij email:  info@basenautica.org.

Pukas Surf School Barcelona.

Oprócz lekcji surfingu “klasycznego” znajdziesz tu kursy puddle surfingu. Szkoła ma swoje filie w Barcelonie i na całym wybrzeżu Costa Brava. Na tej stronie znajdziesz wszystko na temat szkół, wyposażenia, pogody, itp.  Adres szkoły  to:  C/ Joan De Borbó 93, koło Portu Barcelony.

Las Dunas Surf School Barcelona

Ta szkoła znajduje się na plaży Barceloneta. Zajęcia są dopasowane do wieku i umiejętności kursantów. Znajdź więcej informacji i zarezerwuj kurs na oficjalnej stronie szkoły.

Barcelona-Home pomoże Ci znaleźć mieszkanie tuż przy plaży! Możesz zamieszkać kilka kroków od Twojej szkoły surfingu i nie marnować czasu na dojazdy.
 

Wyświetl większą mapę

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

sport wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top