Home / Sitges / Najlepsze Kluby w Sitges
Best Clubs of Sitges

Najlepsze Kluby w Sitges

Sitges jest powszechnie znane ze swojego życia nocnego. W Sitges nie znajdziemy jednego miejsca, w którym zlokalizowane są kluby, tak jak na przykład Barceloneta w Barcelonie, najlepsze kluby w Sitges są rozrzucone po całym miasteczku. Organic, Pacha i Trailer to trzy największe kluby w Sitges.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Organic Dance Club niedawno zmienił swoją lokalizację. Obecnie znajduje się w w nowoczesnym budynku z obniżonym parkietem. Organic jest jednym z najstarszych klubów w miasteczku i odbywają się tu różne noce tematyczne, między innymi wieczory z muzyką oldschoolową, czy klubową/house. Organic organizuje również w każde lato piana party, oferując klientom szafki, a nawet olejek do ciała. Obniżony parkiet pozwala uczestnikom zabawy decydować, ile chcą piany. Organic jest jedynym klubem w Sitges zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Pacha jest znaną na całym świecie siecią klubów otwartą w Sitges w 1967 roku. Obecnie Pacha ma 20 klubów w różnych państwach, takich jak Brazylia, Australia, Rosja, Egipt, Maroko, czy Argentyna, a główna siedziba znajduje się na Ibizie. Jednak mino rozwoju, sieć nie zapomina o swoich korzeniach. Klub znajduje się poza centrum Sitges, przy porcie i oferuje imprezowiczom wspaniałą atmosferę. Poza głównym klubem, w którym może bawić się jednocześnie 900 osób, Pacha Group otworzyło w Sitges bar nazwany Pachito dla tych, którzy wolą spokojniejsze noce oraz klub Sweet Pacha przy Port d’Aiguadolç.

Trailer jest jednym z najchętniej uczęszczanym przez gejów klubem w Sitges, jednak kobiety są tu też mile widziane. Trailer zyskał rozgłos dzięki swoim słynnym piana party, które odbywają się co niedzielę. W klubie możemy zabawić na tak zwanych “ciemnych nocach“, kiedy zgaszone są światła, a goście tańczą w całkowitych ciemnościach.

Trailer

Jednym z najbardziej znanych klubów w Sitges był L’Atlántida. L’Atlántida to sezonowy klub, otwarty wyłącznie latem. Znajdował się on na świeżym powietrzu w południowej części miasta. Niestety w 2013 roku klub został zamknięty, ale na pocieszenie w Barcelonie otwarto bardzo podobne miejsce. Z Sitges do Barcelony jest bardzo blisko, dlatego można się tam wybrać na jednodniową wycieczkę.

Większość klubów jest otwarta codziennie w letnie wieczory, jednak watro sprawdzić ich harmonogramy na oficjalnych stronach. By w pełni cieszyć się latem, należy wybrać się tam an co najmniej tygodniowy wypoczynek w Sitges!

Zdjęcie główne: Tom Godber cc (edited)

Zdjęcie: Matt Dinnery cc (edited)

 

 

Noclegi w Sitges

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

Zakwaterowanie Sitges


Scroll To Top