Home / Najlepsze Kluby w Sitges
Best Clubs of Sitges

Najlepsze Kluby w Sitges

Sitges jest powszechnie znane ze swojego życia nocnego. W Sitges nie znajdziemy jednego miejsca, w którym zlokalizowane są kluby, tak jak na przykład Barceloneta w Barcelonie, najlepsze kluby w Sitges są rozrzucone po całym miasteczku. Organic, Pacha i Trailer to trzy największe kluby w Sitges.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Organic Dance Club niedawno zmienił swoją lokalizację. Obecnie znajduje się w w nowoczesnym budynku z obniżonym parkietem. Organic jest jednym z najstarszych klubów w miasteczku i odbywają się tu różne noce tematyczne, między innymi wieczory z muzyką oldschoolową, czy klubową/house. Organic organizuje również w każde lato piana party, oferując klientom szafki, a nawet olejek do ciała. Obniżony parkiet pozwala uczestnikom zabawy decydować, ile chcą piany. Organic jest jedynym klubem w Sitges zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Pacha jest znaną na całym świecie siecią klubów otwartą w Sitges w 1967 roku. Obecnie Pacha ma 20 klubów w różnych państwach, takich jak Brazylia, Australia, Rosja, Egipt, Maroko, czy Argentyna, a główna siedziba znajduje się na Ibizie. Jednak mino rozwoju, sieć nie zapomina o swoich korzeniach. Klub znajduje się poza centrum Sitges, przy porcie i oferuje imprezowiczom wspaniałą atmosferę. Poza głównym klubem, w którym może bawić się jednocześnie 900 osób, Pacha Group otworzyło w Sitges bar nazwany Pachito dla tych, którzy wolą spokojniejsze noce oraz klub Sweet Pacha przy Port d’Aiguadolç.

Trailer jest jednym z najchętniej uczęszczanym przez gejów klubem w Sitges, jednak kobiety są tu też mile widziane. Trailer zyskał rozgłos dzięki swoim słynnym piana party, które odbywają się co niedzielę. W klubie możemy zabawić na tak zwanych “ciemnych nocach“, kiedy zgaszone są światła, a goście tańczą w całkowitych ciemnościach.

Trailer

Jednym z najbardziej znanych klubów w Sitges był L’Atlántida. L’Atlántida to sezonowy klub, otwarty wyłącznie latem. Znajdował się on na świeżym powietrzu w południowej części miasta. Niestety w 2013 roku klub został zamknięty, ale na pocieszenie w Barcelonie otwarto bardzo podobne miejsce. Z Sitges do Barcelony jest bardzo blisko, dlatego można się tam wybrać na jednodniową wycieczkę.

Większość klubów jest otwarta codziennie w letnie wieczory, jednak watro sprawdzić ich harmonogramy na oficjalnych stronach. By w pełni cieszyć się latem, należy wybrać się tam an co najmniej tygodniowy wypoczynek w Sitges!

Zdjęcie główne: Tom Godber cc (edited)

Zdjęcie: Matt Dinnery cc (edited)

 

 

Noclegi w Sitges

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

Noclegi Barcelona


Scroll To Top