Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Pływanie w Barcelonie
Beautiful outdoor pool in Barcelona spain

Pływanie w Barcelonie

W Barcelonie znajdziemy światowej klasy kąpieliska, jako że w tym roku miasto było organizatorem Mistrzostw Świata w pływaniu. Nie tylko możesz przyjść, oglądać te wydarzenia, ale możesz też osobiście wypróbować te wspaniałe pływalnie.

W mieście znajduje się wiele siłowni i klubów fitness, które oferują dzienne bilety wstępu na swoje baseny, jednak masz też możliwość wstępu na basen olimpijski na wzgórzu MontjuicPiscines Bernat Picornell. W kompleksie znajdują się trzy baseny – odkryty, kryty i basen do nurkowania. Latem jest to idealna okazja, by się ochłodzić, a przy okazji oglądać wspaniały widok na Barcelonę. Pływanie w Barcelonie jest świetnym sposobem na spalenie wszystkich tapas.

Godziny otwarcia:

Basen odkryty jest czynny od czerwca do września w godzinach 9:30 – 20:30, poza sezonem krócej.

Basen kryty czynny jest przez cały rok w godzinach 9:30 – 20:30.

Dokładne, obecne godziny otwarcia można sprawdzić na stronie internetowej basenu, niestety strona jest tylko w języku katalońskim. .

Ceny: dorośli 11€, dzieci 7€.

Jak dojechać:

  • Adres: Avinguda de l’Estadi, 30 08038 Barcelona, Hiszpania
  • Transport: Funicular de Montjuic from Paral-lel metro lub autobus 150 i 55.

Po pływaniu, nie ma nic lepszego niż wrócić do własnego apartamentu lub studio w Barcelonie. Barcelona-Home pomoże ci znaleźć idealne mieszkanie!


View larger map

 

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top