Home / Wolny czas / Barcelona wycieczka jednodniowa / Z Barcelony do stolicy Kraju Basków
bilbao

Z Barcelony do stolicy Kraju Basków

Po długim zwiedzaniu Barcelony będziecie chcieli poznać inne miasta Hiszpanii. Wtedy pojawia się mnóstwo pytań: Gdzie można zorganizować krótką wycieczkę? Co zwiedzić w nieznanym mieście, gdzie najlepiej zjeść i jak się tam dostać? Gdzie zatrzymać się na 1-2 noce? Dla tych, którzy chcą poznać kulturę Hiszpanii również poza Barceloną ekipa Visit Barcelona Bilbao oferuje wycieczkę do kraju Basków- Bilbao!

Znajdź swój nocleg już teraz!

Bilbao jest uważane za centrum nowoczesnej sztuki i architektury. Znajdziesz tu Muzeum Guggenheim, słynny szklany most Zubizuri i wiele innych atrakcji turystycznych.

Aby jak najlepiej zorganizować Twoją wycieczkę i pokazać Ci najciekawsze miejsca w mieście Visit Barcelona Bilbao proponuje wycieczki do Kraju Basków różnego typu.

Pierwsza z opcji jest dla tych, którzy chcą wybrać się do Bilbao na 1 dzień. Obejmuje transfer z lotniska, bilet do Muzeum Guggenheim i obiad w 3 barach tapas. Dostaniesz również mapę miasta. Możesz zarezerwować tą wycieczkę za 104,50 euro!

Dwudniowy Travel Package jest stworzony dla osób, które chciałyby spędzić więcej czasu w Bilbao. Obejmuje 1 nocleg w hotelu 4* w śródmieściu, prywatny transfer z lotniska i na lotnisko, bilet do Muzeum Guggenheim, wycieczkę z przewodnikiem do najlepszych barów tapas i jednodniową Bilbo-card. Pojedziesz na taką wycieczkę za 169 euro!

Jeśli chcesz dokładnie zwiedzić miasto, Visit Barcelona Bilbao oferuje 3-dniową wycieczkę z noclegiem w pięknym hotelu 4*, wejściówką do Muzeum Guggenheim, wycieczkę z przewodnikiem do najlepszych barów tapas i dwudniową Bilbao-card. Za to wszystko zapłacisz 232,70 euro.

Visit Barcelona Bilbao oferuje także niezapomniane wycieczki po Barcelonie! Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

barcelona-wycieczka-jednodniowa kultura-pl okolice-barcelony wycieczki

Noclegi Barcelona


Scroll To Top