Home / Wolny czas / Barcelona wycieczka jednodniowa / Z Barcelony do stolicy Kraju Basków
bilbao

Z Barcelony do stolicy Kraju Basków

Po długim zwiedzaniu Barcelony będziecie chcieli poznać inne miasta Hiszpanii. Wtedy pojawia się mnóstwo pytań: Gdzie można zorganizować krótką wycieczkę? Co zwiedzić w nieznanym mieście, gdzie najlepiej zjeść i jak się tam dostać? Gdzie zatrzymać się na 1-2 noce? Dla tych, którzy chcą poznać kulturę Hiszpanii również poza Barceloną ekipa Visit Barcelona Bilbao oferuje wycieczkę do kraju Basków- Bilbao!

Znajdź swój nocleg już teraz!

Bilbao jest uważane za centrum nowoczesnej sztuki i architektury. Znajdziesz tu Muzeum Guggenheim, słynny szklany most Zubizuri i wiele innych atrakcji turystycznych.

Aby jak najlepiej zorganizować Twoją wycieczkę i pokazać Ci najciekawsze miejsca w mieście Visit Barcelona Bilbao proponuje wycieczki do Kraju Basków różnego typu.

Pierwsza z opcji jest dla tych, którzy chcą wybrać się do Bilbao na 1 dzień. Obejmuje transfer z lotniska, bilet do Muzeum Guggenheim i obiad w 3 barach tapas. Dostaniesz również mapę miasta. Możesz zarezerwować tą wycieczkę za 104,50 euro!

Dwudniowy Travel Package jest stworzony dla osób, które chciałyby spędzić więcej czasu w Bilbao. Obejmuje 1 nocleg w hotelu 4* w śródmieściu, prywatny transfer z lotniska i na lotnisko, bilet do Muzeum Guggenheim, wycieczkę z przewodnikiem do najlepszych barów tapas i jednodniową Bilbo-card. Pojedziesz na taką wycieczkę za 169 euro!

Jeśli chcesz dokładnie zwiedzić miasto, Visit Barcelona Bilbao oferuje 3-dniową wycieczkę z noclegiem w pięknym hotelu 4*, wejściówką do Muzeum Guggenheim, wycieczkę z przewodnikiem do najlepszych barów tapas i dwudniową Bilbao-card. Za to wszystko zapłacisz 232,70 euro.

Visit Barcelona Bilbao oferuje także niezapomniane wycieczki po Barcelonie! Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

barcelona-wycieczka-jednodniowa kultura-pl okolice-barcelony wycieczki

Noclegi Barcelona


Scroll To Top