Home / Wszystko o Barcelonie / Ludzie w Barcelonie / Homoseksualiści w Sitges
Sitges Gay Pride

Homoseksualiści w Sitges

Uroczym miejscem do odwiedzenia w trakcie pobytu w  Barcelonie jest Sitges. W zasadzie Sitges jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez gejów miejsc w całej Europie, ponieważ gwarantuje wiele możliwości rozrywki.

To tradycyjne katalońskie miasto na wybrzeżu które szczyci się wspaniałym kościołem położonym na klifie oraz kilometrami piaszczystych, słonecznych plaż. Plaże są czyste i można wypożyczyć tutaj także leżaki.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Miasto jest położone tylko 30km na południe od Barcelony, aby się tam dostać można wziąć pociąg z Sants Station i cieszyć się pięknymi widokami w trakcie przyjemnej podróży wzdłuż wybrzeża. Z pewnością godne polecenia są spacery w stronę morza przez wąski uliczki, w których znajdziesz ekskluzywne butiki. W Sitges znajdziesz także plażę dla nudystów.

Możesz być pewny, że znajdziesz coś zachęcającego do zjedzenia w Sitges. Wzdłuż morza znajduje się wiele kawiarni, barów i restauracji, które sprostają wielu kulinarnym gustom. Sitges ma także wiele gejowskich barów i restauracji, które razem z klubami oferują bajeczne nocne życie. Noc to czas kiedy Sitges zaczyna naprawdę żyć. Jest wiele miejsc do których można się wybrać, a wszystko zaczyna się po godzinie 23.00. Pociągi jeżdżą w konkretnych godzinach w trakcie tygodnia, w weekendy rozkład jazdy może się nieco różnić.  Jeżeli jesteś gejem lub lesbijką Sitges to miejsce dla Ciebie!

» Bilety na wycieczki do Sitgets

» Zobacz zakwateronie w Sitgets


Wyświetl większą mapę


 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

ludzie-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top