Home / Wszystko o Barcelonie / Ludzie w Barcelonie / Homoseksualiści w Sitges
Sitges Gay Pride

Homoseksualiści w Sitges

Uroczym miejscem do odwiedzenia w trakcie pobytu w  Barcelonie jest Sitges. W zasadzie Sitges jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez gejów miejsc w całej Europie, ponieważ gwarantuje wiele możliwości rozrywki.

To tradycyjne katalońskie miasto na wybrzeżu które szczyci się wspaniałym kościołem położonym na klifie oraz kilometrami piaszczystych, słonecznych plaż. Plaże są czyste i można wypożyczyć tutaj także leżaki.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Miasto jest położone tylko 30km na południe od Barcelony, aby się tam dostać można wziąć pociąg z Sants Station i cieszyć się pięknymi widokami w trakcie przyjemnej podróży wzdłuż wybrzeża. Z pewnością godne polecenia są spacery w stronę morza przez wąski uliczki, w których znajdziesz ekskluzywne butiki. W Sitges znajdziesz także plażę dla nudystów.

Możesz być pewny, że znajdziesz coś zachęcającego do zjedzenia w Sitges. Wzdłuż morza znajduje się wiele kawiarni, barów i restauracji, które sprostają wielu kulinarnym gustom. Sitges ma także wiele gejowskich barów i restauracji, które razem z klubami oferują bajeczne nocne życie. Noc to czas kiedy Sitges zaczyna naprawdę żyć. Jest wiele miejsc do których można się wybrać, a wszystko zaczyna się po godzinie 23.00. Pociągi jeżdżą w konkretnych godzinach w trakcie tygodnia, w weekendy rozkład jazdy może się nieco różnić.  Jeżeli jesteś gejem lub lesbijką Sitges to miejsce dla Ciebie!

» Bilety na wycieczki do Sitgets

» Zobacz zakwateronie w Sitgets


Wyświetl większą mapę


 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

ludzie-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top