Home / Wszystko o Barcelonie / Miasto / Sant Marti w Barcelonie
Area in Sant Marti Barcelona

Sant Marti w Barcelonie

Sant Marti to dystrykt we wschodniej części Barcelony. Jest druga co do wielkości dzielnica w mieście. Znajduje się tu większość plaż, ponieważ Sant Marti rozciąga się wzdłuż wybrzeża. Jest to miejsce zamieszkania klasy średniej, z wieloma parkami, sklepami, centrami handlowymi oraz klubami i barami.
Terytorium Sant Marti rozwijało się ku północy w X wieku dzięki kanałowi, który transportował wodę z Montcady do Barcelony.
Południowe obszary były mnie sprzyjające ze względu na suszę, jednak od XVII wieku zaczął się tu rozwijać przemysł, dzięki czemu okolica znacznie zyskała na znaczeniu. Obecnie jest to pełna życia dzielnica, która wspomaga rozwój ekonomiczny miasta.

Polecane kluby

Razzmatazz, OttoZutz, Black Sheep, City Hall, LeKasBah, Sutton,  Mondo, Danzatoria, Shoko, Opium Mar, Rivelinos, Opium Cinema, CDLC, Catwalk, La Terraza, Discothèque, Chupito Bar, Princesa 23,  Nasty Mondays, Liquid, Pepino, Kharma, Roxy, entre otros.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Strefy w dzielnicy

Sants, Hostafrancs, La Bordeta, Poble Sec, Font de la Guatlla, Magòria, La Marina, Zona Franca y Montjuic.

Polecane muzea

El MACBA, Picasso, Joan Miró, Gaudí, MNAC, Museo de Cera de Barcelona, Museo Marítimo, FC Barcelona, Olímpico y del Deporte.

Szkoły i uniwersytety

EADA, EAE, Uniersidad de Barcelona, IED, Universidad Autónoma, La Salle, ABC, Don Quijote, ESERP,  Speak Easy, European University, IS, Olé Languages.


Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

miasto wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top