Home / Kultura / Kino plenerowe
cine

Kino plenerowe

To już 11 edycja festiwalu filmowego na wolnym powietrzu organizowana w Barcelonie. Nie przegap okazji i przyjedź już dziś do najpiękniejszego miasta w Europie!

Festiwal filmowy na wolnym powietrzu to coroczny wakacyjny przegląd najlepszych filmów z całego świata i z różnych okresów. W tym roku rozpoczął się 30.06 i potrwa ponad miesiąc (do 7.08). Jest to duże wydarzenie w życiu Barcelony gromadzące wiele osób w okolicach malowniczego wzgórza Montjuïc. W każdy poniedziałek, środę i piątek odbywa projekcja wybranego filmu, która poprzedzona jest koncertem.

Impreza zaczyna się zawsze o godzinie 20.30. Warto być trochę wcześniej, by zająć sobie wygodne miejsce na trawie. Bilety można kupić przez Internet bądź już przy wejściu (6 euro). Jest również możliwość wypożyczenia leżaka (3 euro). Jeśli jednak nie potrzebujesz weź ze sobą koc oraz nie zapomnij o jakiś przekąskach i dobrym winie.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Jak dojechać?

Dotrzeć w okolice zamku na Montjuïc jest bardzo łatwo. Od godziny 20.30 kursują autobusy z Plaza de Espanya dowożące widzów pod samą scenę. Można również dostać się tam poprzez gondolkę (Teleferico) wyruszającą ze stacji metra Para-lel. Jeśli chcesz możesz przyjechać rowerem, skuterem bądź samochodem. Parking jest tutaj bezpłatny.

Jeśli chcesz zobaczyć program zajrzyj tutaj!


Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl muzyka-i-wydarzenia

Noclegi Barcelona


Scroll To Top