Home / Wolny czas / Sport / Centra sportowo-rekreacyjne w Barcelonie
Gyms in Barcelona

Centra sportowo-rekreacyjne w Barcelonie

Centra sportowo-rekreacyjne w Barcelonie są bardzo popularne i mają korzystne oferty szczególnie dla osób przebywających w tym mieście dłużej. Barcelona jest miastem tętniącym życiem niezależnie od pory roku. Gdy lubisz aktywne spędzanie wolnego czasu to z pewnością dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy kilka centrów sportowo-rekreacyjnych w Barcelonie, do których na pewno warto wstąpić. Oto niektóre z nich.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Club Natació Montjüic znajduje się w malowniczej okolicy wzgórza Montjüic i magicznych fontann przy Plaça d’Espanya. Klub oferuje swoim klientom szeroką gamę możliwości spędzania wolnego czasu. Dla miłośników sportów wodnych znajduje się tu basen oraz zajęcia z kajakarstwa. Obiekt posiada również korty do tenisa, squasha lub jego baskijskiej odmiany – gry fronton. Zajęcia grupowe są prowadzone przez profesjonalnych trenerów, natomiast animatorzy oferują również zajęcia dla najmłodszych. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–23.00. W soboty, niedziele i święta działa zaledwie godzinę krócej – od 8.00-23.00.

Segura, s/n
08038 Barcelona
Telèfon: 93.331.82.88
Fax: 93.296.41.88

 
Tennis courts
 
Club Dir jest kolejnym punktem na sportowej mapie Barcelony. Oprócz atrakcji oferowanych wyżej posiada również zajęcia z trenerem personalnym oraz wypożyczalnię rowerów. Nowością jest również możliwość ściągnięcia aplikacji z ćwiczeniami na telefon. Filie klubu to 17 obiektów rozmieszczonych w różnych częściach Barcelony. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zajrzyj tutaj!

Club Metropolitan to najbardziej ekskluzywna opcja spośród wszystkich wymienionych. Znajduje się w trzech częściach miasta: Las Arenas, Sagrada Familia i Gran Via. Poza wszystkimi standardowymi atrakcjami, które zostały wymienione powyżej w obiektach dostępne są centra piękności, spa czy solaria. Ponadto klub oferuje swoim klientom różnego typu gadżety, tj. darmowe ręczniki, żele pod prysznic, suszarki do włosów czy strojów kąpielowych itp.

Warto tu przyjechać na dłużej, by mieć możliwość lepszego poznania miasta, ale przede wszystkim dlatego, że kluby oferują atrakcyjne karnety, które są stosunkowo tańsze niż pojedyncze wejścia.

Jeśli interesują Cię również sporty na plaży, dowiedz się więcej tutaj.


Wyświetl większą mapę


 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

sport wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top