Home / Wszystko o Barcelonie / Dzielnice / Horta-Guinardo Barcelona
Feature

Horta-Guinardo Barcelona

Jeśli szukasz spokoju w Barcelonie, nie ma lepszego miejsca niż Horta-Guinardo Barcelona, lokalizowanej na północny-zachód od centrum miasta. Obszar Horta-Guinardo oferuje piękne zielone tereny ze słonecznymi punktami widokowymi.

Możesz stąd podziwiać całe miasto, z daleka, a jednocześnie z bardzo dobrym połączeniem do centrum miasta. Horta-Guinardo Barcelona jest jednym z najbardziej obszernych terenów w mieście, o zróżnicowanej rzeźbie terenu, ze wzgórzami, dolinami, stromymi zboczami i krętymi uliczkami.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Znajduje się tu wiele parków, w tym Parc de Collserola i Parc del Laberint. Parc de Collserola to największy park  w metropolii, w Parc del Laberint znajdziesz zabawny labirynt do zgubienia się z dziećmi. Nie zapomnij sprawdzić El Bunker del Carmel gdzie zobaczysz spektakularne widoki na całe miasto, bez tłumu turystów. Zlokalizowany jest w pobliżu Parc Guinardo i trzeba się tam trochę powspinać, Nie wielu turystów zna to fantastyczne miejsce co jest wielką zaletą, nie spotkasz tu hord zwiedzających. Dotarcie do bunkrów zajmuje chwilę ale zdecydowanie warto, zwłaszcza dla niesamowitego widoku na miasto.

Pomimo, że obszar ten znajduje się dalej od centrum, oferuje zaciszne i spokojne tereny zielone, których w centrum brakuje. Horta-Guinardo jest idealna dla rodzin. Jednakże, jeśli chcesz odwiedzić tętniące życiem centrum miasta, możesz wsiąść w metro (L3, L4, L5) lub autobus. Dotarcie w różne punkty miasta nie zajmie dużo czasu, a Horta-Guinardo zauferuje idealną równowagę pomiędzy miastem, a przedmieściami.

Jeśli szukasz świetnych apartamentów i pokoi w dzielonych mieszkaniach na pobyt w Barcelonie, odwiedź Barcelona-Home.

 

 

Nocleg w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

dzielnice-wszystko-o-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top