Home / Wszystko o Barcelonie / Ludzie w Barcelonie / Homoseksualiści w Barcelonie
Gay Bars in Sitges

Homoseksualiści w Barcelonie

Barcelona jest uznawana przez wielu jako najbardziej dynamiczne miasto w Hiszpanii, jeżeli w ogóle nie w całej Europie. Określana jest też jako  najbardziej przyjazne homoseksualistom miejsce na Półwyspie Iberyjskim. Barcelona oferuje kilometry piaszczystych plaż z palmami położonymi wzdłuż bulwarów. Nic dziwnego, że geje i lesbijki przybywają tutaj z całego świata, aby spędzić czas na pełnych życia plażach BarcelonetyNova Icària.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Barcelona jest niewątpliwie miejscem przyjemności, wolności i rozrywki. Mieszkańcy  miast chętnie zapraszają homoseksualistów, a para gejowska może spacerować ulicami trzymając się za ręce bez budzenia sensacji wśród innych. Miasto oferuje gejom wiele rozrywek. Oznacza to duży wybór barów przyjaznych gejom, restauracji, klubów i plaż. Z sezonu na sezon i z roku na rok do miasta przybywa coraz więcej zagranicznych homoseksualistów.

W Barcelonie wiele gejowskich barów i klubów znajduje się w okolicach L’Eixample i Gracia. Moment, kiedy wkraczasz w rejon L´Eixample, na północy od centrum miasta, zostaniesz powitany tęczowymi flagami i banerami powieszonymi z duma na niektórych latarniach i sklepach. Okolica jest niesamowicie klimatyczna i zabytkowa, bezpieczna i przyjazna, ale pamiętaj to wciąż nie jest Nowy Jork czy Londyn!

Gay Pride Barcelona

Nocne życie w Barcelonie z udziałem na homoseksualistów jest jednym z najbardziej energetycznych w Europie. Tutejsze imprezy przyciagają najlepszych DJ’ów w Europie, a miasto wyznacza imprezowe trendy dla całeo kontynentu. Życie nocne w Barcelonie zaczyna się bardzo późno, szczególnie w weekendy. Najlepiej więc rozpocząć noc w jednym z cocktailbarów, coffee shopów lub w popularnych restauracjach.

Jak w większości miejsc w Hiszpanii,w Barcelonie ludzie rzadko jedzą kolacje przed 22.00 a kończą z reguły około północy, kiedy to w  barach i dyskotekach życie właśnie zaczyna tętnić. Bary zaczynaja się zapełniać około 00.30, więc nawet nie mysl o pójściu do klubu przez 2.00 nad ranem! Kluby są  zamykane około 6.00 , ale jest też wiele tzw. miejsc “After Hours”. W Barcelonie clubbing nigdy się nie kończy!!!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zajrzyj tu.

Featured photo: Oh-Barcelona.com cc


Wyświetl większą mapę
 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

ludzie-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top