Home / Wszystko o Barcelonie / Ludzie w Barcelonie / Homoseksualiści w Barcelonie
Gay Bars in Sitges

Homoseksualiści w Barcelonie

Barcelona jest uznawana przez wielu jako najbardziej dynamiczne miasto w Hiszpanii, jeżeli w ogóle nie w całej Europie. Określana jest też jako  najbardziej przyjazne homoseksualistom miejsce na Półwyspie Iberyjskim. Barcelona oferuje kilometry piaszczystych plaż z palmami położonymi wzdłuż bulwarów. Nic dziwnego, że geje i lesbijki przybywają tutaj z całego świata, aby spędzić czas na pełnych życia plażach BarcelonetyNova Icària.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Barcelona jest niewątpliwie miejscem przyjemności, wolności i rozrywki. Mieszkańcy  miast chętnie zapraszają homoseksualistów, a para gejowska może spacerować ulicami trzymając się za ręce bez budzenia sensacji wśród innych. Miasto oferuje gejom wiele rozrywek. Oznacza to duży wybór barów przyjaznych gejom, restauracji, klubów i plaż. Z sezonu na sezon i z roku na rok do miasta przybywa coraz więcej zagranicznych homoseksualistów.

W Barcelonie wiele gejowskich barów i klubów znajduje się w okolicach L’Eixample i Gracia. Moment, kiedy wkraczasz w rejon L´Eixample, na północy od centrum miasta, zostaniesz powitany tęczowymi flagami i banerami powieszonymi z duma na niektórych latarniach i sklepach. Okolica jest niesamowicie klimatyczna i zabytkowa, bezpieczna i przyjazna, ale pamiętaj to wciąż nie jest Nowy Jork czy Londyn!

Gay Pride Barcelona

Nocne życie w Barcelonie z udziałem na homoseksualistów jest jednym z najbardziej energetycznych w Europie. Tutejsze imprezy przyciagają najlepszych DJ’ów w Europie, a miasto wyznacza imprezowe trendy dla całeo kontynentu. Życie nocne w Barcelonie zaczyna się bardzo późno, szczególnie w weekendy. Najlepiej więc rozpocząć noc w jednym z cocktailbarów, coffee shopów lub w popularnych restauracjach.

Jak w większości miejsc w Hiszpanii,w Barcelonie ludzie rzadko jedzą kolacje przed 22.00 a kończą z reguły około północy, kiedy to w  barach i dyskotekach życie właśnie zaczyna tętnić. Bary zaczynaja się zapełniać około 00.30, więc nawet nie mysl o pójściu do klubu przez 2.00 nad ranem! Kluby są  zamykane około 6.00 , ale jest też wiele tzw. miejsc “After Hours”. W Barcelonie clubbing nigdy się nie kończy!!!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zajrzyj tu.

Featured photo: Oh-Barcelona.com cc


Wyświetl większą mapę
 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

ludzie-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top